Меламінова губка відчищає там, де не справляється “хімія”

Фішка меланінових губок у тому, що вини чистять без побутової хімії. Якщо ви досі ними не користувалися, отже, це знак, і варто спробувати. Якщо вони у вас уже є, дізнаєтеся нові способи застосування. 

Меламінові губки виготовляють з меламіну, складної сполуки органічних речовин. Мочалка, зроблена з цього матеріалу, зазвичай має білий колір, рідше – сірий або сіро-фіолетовий. Вона невелика, аби її було зручно тримати в руці. І що головне – на цю губку не треба наносити жодної “хімії” – її достатньо змочити водою і злегка віджати (просто злегка стиснути долонями, не перегинати і не викручувати). Після цього можна приступати до прибирання. Губка видаляє плями, наче гумка стирає олівець.

Де можна застосовувати меламінові губки

  1. Меламінова губка – чудова помічниця насамперед на кухні. Вона відмінно справляється з різноманітними жирними плямами на кухонній плиті, духовці, кахлі.
  2. Такою губкою ідеально відмиваються фасади. Їх легко почистити навіть у проблемних місцях, як то у кухні над витяжкою, де осідають дрібні крапельки жиру, які складно відмити.
  3. Меламіновою губкою зручно мити дзеркала, скло, у тому числі матове, на якому дуже помітні сліди від пальців, що погано відмиваються.
  4. Це ідеальний засіб для миття рам пластикових вікон, які часто темніють у куточках, вкриваючись пилом, брудом і грибком. Протер – і вікно біле як нове.
  5. Губкою можна мити двері, у тому числі з натурального дерева. Тут вразливе місце – біля ручки: там залишається багато брудних відбитків пальців, які псують загальний вигляд. А губкою протер – і все чисто.
  6. Ще одна дуже вагома перевага меланінової губки – нею можна мити навіть шпалери! Їх не можна мочити, застосовувати побутову “хімію”, яка пошкоджує текстуру і малюнок. От губкою просто протер – і жодного бруду не залишається, а шпалери як нові.
  7. Меламіновою губкою можна чистити навіть посуд, зокрема, такі делікатні поверхні як тефлон або кераміка, які не можна шкрябати або обробляти агресивними засобами. Тому почистити сковорідку для млинців, яка покрилася темним нальотом, – більше не буде проблемою.
  8. Губка також допоможе відмити скляні кришки від сковорідок та каструль, чайники, каструлі.
  9. Губка видаляє бруд, жир, сліди від олівців і маркерів, плями від чорнила, мильні розводи, на різних предметах інтер’єру і побутовій техніці. Дбайливо оновить будь-які поверхні!
  10. Губка відмінно справляється з забрудненнями на м’яких меблях з дерматиновим, шкіряним або текстильним покриттям.
  11. Меланіновою губкою можна очищати вироби із пластику: клавіатуру, предмети оргтехніки або пластикові панелі.
  12. Губкою зручно мити білу підошву кросівок. Її використовують для чищення взуття та аксесуарів, сумок, портмоне або рукавичок.
  13. Губку застосовують як у домашньому господарстві, так і для очищення корпусу і салону автомобіля.

Щоб меламінова губка не завдала шкоди дуже делікатній поверхні, починати чищення треба з маленької ділянки і подивитися результат.

Переваги меламінової губки

  • не потребує додаткового застосування побутової хімії;
  • простота в експлуатації (треба просто змочити водою);
  • можна застосовувати на різноманітних поверхнях (скляних, дерев’яних, гумових, керамічних, металевих, пластикових, текстильних, лакованих, фарбованих та інших);
  • видаляє багато видів плям;
  • низька ціна;
  • не має запаху;
  • не шкодить рукам та слизовим, не викликає алергії.

Єдиний мінус губки – вона стирається і зменшується під час використання. Тому краще купити кілька губок про запас.

Також не варто такою губкою мити посуд, адже на його поверхні залишаться мікрочастинки меламіну, які при проникненні в організм можуть нашкодити.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook