Дім Садиба

15 суттєвих помилок у прибиранні, від яких дім стає ще бруднішим

Ви навіть не уявляєте, яких помилок допускаєтеся під час прибирання. Ніколи цього не робіть. І ось чому…

1. Перевантаження вашої посудомийної машини.

Занадто щільна укладання посуду в посудомийці впливає на здатність вашого пристрою промивати предмети милом і водою. Більш того, ви можете дістати посуд і побачити, що він такий же брудний, як був.

2. Миття обробної дошки засобом для посуду.

На жаль, засіб для посуду не здатний вичистити бруд з дерев’яної поверхні. Потрібно щось серйозніше. Якщо хочете дійсно вбити всі мікроби, занурте дошку на кілька хвилин в розчин відбілювача.

3. Ігнорування найчастіших точок дотиків.


Крани, вимикачі і дверні ручки є одними з найбільш часто використовуваних областей в вашому домі, тому вони також є найбруднішими. Щодня витирайте їх дезінфікуючою серветкою, щоб тримати мікроби в страху.

4. Не очищений контейнер і фільтр для пилососа.

Якщо ви не чистите мішок для пилососа, то просто розповсюджуєте пил, а не збираєте його. Спорожняйте каністру або мішок після кожного використання. Не чекайте, коли вони заповняться.

5. Обприскування меблів поліролем.

Коли ви розпилює поліроль на меблі безпосередньо, це створює нарости, які важко видалити, і збирає ще більше пилу. Щоб уникнути цього, окропіть засобом тканину, а потім протріть пилові поверхні.

6. Використання однакової ганчірки всюди.

Розводи на поверхнях? Можливо, ви використовуєте одну і ту ж серветку для різних поверхонь, тим самим поширюєте мікроби і бруд. Навіть якщо ганчірка виглядає чистою, її слід прати після кожного використання.

7. Використання щітки з пір’я (піпідастра).

Цей чудовий предмет тільки перекидає пил з однієї поверхні на іншу. Замість цього використовуйте серветку з мікрофібри, яка буде захоплювати і утримувати частинки.

8. Не витирати пил з підвіконь перед миттям вікон.

Якщо ви забудете витерти пил з ваших підвіконь, будь-який засіб для миття вікон, який капає на раму, перетворить пил в бруд.

9. Зберігання туалетної щітки вологою.

Ну привіт, розсадник бактерій! Але є варіант – тримати щітку в засобі для унітазу, періодично міняючи його.

10. Брудне відро для сміття.

Якщо ви помітили неприємний запах на вашій кухні, це може вказувати на те, що ви давно не мили відро для сміття. Протирайте його один раз в тиждень миючим засобом, що містить відбілювач, щоб тримати під контролем неприємні запахи.

11. Поспішайте очистити вашу плитку.

«Дайте розпилювачеві і чистячим засобіам для плитки попрацювати кілька хвилин перед тим, як витерти їх», – говорить Керолін Форте. «Це допомагає розчинити жир і плями, тому буде потрібно менше зусиль».

12. Ігнорування крихт в клавіатурі.

Перш ніж підійти до клавіатури з дезінфекційною серветкою, обов’язково переверніть її і вибийте крихти.

13. Використання мила для посуду для всього.

Незважаючи на те, що цей продукт для боротьби з жиром є потужним, він залишає розводи на інших поверхнях. Тому вам слід уникати використання рідкого мила для вікон і дзеркал вашого автомобіля.

14. Заливання занадто великої кількості кондиціонера для тканини.

Природно, що ви хочете спати на м’яких простинях. Але використання більшої кількості продукту, ніж рекомендовано виробником, буде мати прямо протилежний ефект. Це може зробити тканини жорсткими і дряпаючими, або навіть жирними, і зменшити поглинаючу здатність рушників.

15. Використання брудних губок.

Губки стануть розсадником мікробів, якщо ви не будете їх дезінфікувати кожні кілька днів (і замінювати їх кожен місяць). Щоб зробити це, занурте губку в воду, помістіть її в посуд для мікрохвильової печі, а потім нагрійте на високій температурі протягом хвилини.

За матеріалами 

Дата публікації: 19.10.2020 img Поділитися