Відновила пошкоджене волосся і позбулася розтяжок. Усе завдяки олії шипшини

Натуральні олійні екстракти широко застосовуються в медицині завдяки цілющому впливу широкого спектру вітамінів, мікроелементів. Екстракт дикої троянди став одним з найбільш використовуваних. В ньому стільки корисних елементів!

Олія шипшини відома як дуже корисний інгредієнт, який застосовується з лікувальною метою. Вона володіє антисептичною, вітамінізуючою і ранозагоювальною властивістю.

Олія лікує тріщини, що виникають на сосках при годуванні груддю, пролежні у хворих людей, а також прекрасно загоює опіки і різні запалення шкіри.

Нею збагачують креми, гелі для душу і маски, приготовані в домашніх умовах. Її можна застосовувати такою, як вона є, або змішувати з іншими ефірними оліями. Інгредієнт використовують для приготування масок і обгортань, має омолоджуючий ефект і надає шкірі еластичність і красивий відтінок. Недоліки проблемної (жирної, зморшкуватою, виснаженої) шкіри також легко усуваються за допомогою цього засобу. Крім того, його застосовують для поліпшення стану шкіри навколо очей і губ.

Сировиною для виготовлення олії є травнева або коричнева шипшина. Квіти шипшини досить великі, мають 5 пелюсток і велику кількість тичинок. Плоди мають форму кулі. Також вони можуть бути подовгастими, солодкими на смак і гладкими на дотик. Колір варіюється від червоного до помаранчевого.

Плоди шипшини завжди мали досить високу ціну через їх цілющі властивості. Згодом з шипшини вивели багато сортів декоративних троянд. Нині плоди шипшини цінуються завдяки їх здатності лікувати багато хвороб і підтримувати красу людини.

Зрілий плід шипшини містить значну кількість мікроелементів і вітамінів . З плодів цієї рослини готують зілля від захворювань печінки як хронічних, так і гострих, і кишечника. Шипшина застосовується для лікування нефриту, атеросклерозу, кровотечі і недостатності надниркових залоз. З шипшини готують напої для заповнення дефіциту вітаміну С у дорослих і дітей, а також для лікування простудних захворювань.

Застосування і рецепти масок з олією шипшини

У народній медицині олію використовують для виготовлення масок для обличчя та волосся, антисептичних пов’язок, примочок від розтяжок шкіри, а також назальних тампонів від нежиті. Також воно застосовується для виготовлення масажного масла.

Щоб позбутися від набряку обличчя, готують маску з однієї столової ложки меленої пшениці, однієї чайної ложки олії шипшини і однієї столової ложки настою кропиви. З інгредієнтів готують кашку і наносять на обличчя. Чекають близько 30 хвилин. Далі треба вмитися теплою водою.

Також олія шипшини успішно усуває розтяжки на шкірі . Досить змащувати їх олією в нерозбавленому вигляді.

Відновити пошкоджене і ламке волосся, а також прибрати суху лупу допоможе маска з шипшинової олії. Варто зауважити, що її не слід застосовувати власникам схильних до жирності волосся. Олію шипшини втирають в коріння, тримають на волоссі протягом 15 хвилин і миють голову шампунем. Також можна доповнити маску кефіром. Його поверх олії наносять на корені, накривають волосся поліетиленом і замотують рушником, бажано махровим. Маску тримають протягом чверті години і миють голову. Також олією можна збагачувати засоби по догляду за волоссям.

Олію шипшини можна придбати в аптеці. Зберігати її потрібно в прохолодному затіненому місці, найкраще – в холодильнику. Термін зберігання становить близько двох років.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook