Класичний догляд за волоссям давно перестав бути звичайним миттям голови. Сьогодні це цілий комплекс, який включає використання різних засобів, серед яких і маска для волосся. Це живильний, інтенсивний продукт, який виконує багато важливих функцій на більш глибокому рівні, аніж бальзам чи кондиціонер. Відповідно, маска може використовуватись володарями сильно травмованих чи просто проблемних пасм. Розгляньмо більш детально.
Маски для волосся і все про них
Класична маска – це насичена, концентрована формула, яка глибоко проникає в структуру волосся та виконує важливі функції. Маска, як і будь-який інший догляд повинна відповідати вашому типу та стану волосся. Тож, ось основні переваги:
- Відновлення та зміцнення. Маски особливо актуальні для пошкоджених та травмованих пасм. За рахунок своєї насиченої формули, яка часто збагачена цінними компонентами (протеїни, амінокислоти, вітаміни, масла) маски регенерують та відновлюють структуру. Таким чином вони є знахідкою після фарбування або інших агресивних, хімічних процедур. Ба більше, такі продукти зміцнюють волосся, перешкоджають їх випадінню та ослабленню.
- Зволоження та живлення. Одна з головних функцій – це насичення пасм вологою та утримання її всередині. Це перешкоджає сухості та зневодненню, тим самим ламкості та пошкодженням. Зволожуюча маска для волосся допомагає повернути силу та жвавість, зробивши локони більш еластичними та міцними.
- Захист. Як без захисту волосся? Мова не просто про захист від шкідливого впливу зовнішніх чинників, а про комплексну дію, яка включає й оберіг від високих температур. Маска створює на поверхні захисний барʼєр, який відштовхує промені, забруднення, токсини та навіть механічні пошкодження.
- Комплексная дія. Будь-яка професійна маска завжди виконує широку дію, яка не просто направлена на конкретне вирішення проблеми. Засіб швидко повертає сяйво, блиск і гладкість. Полегшує розчісування та укладання волосся. Знижує пухнастість, статику. Обовʼязково обирайте продукти, відповідні вашому запиту.
Як обрати свій продукт?
Для того, аби зробити правильний вибір, потрібно знати:
- Тип та проблему волосся. Це головний критерій. Наприклад, сухе, тьмяне та зневоднене волосся потребує живильні та зволожуючі формули. Жирні пасма – легкі, не обтяжуючі маски, а фарбовані локони потребують відновлення та щось ефективне для збереження відтінку.
- Склад маски та консистенцію. Обирайте професійні та натуральні засоби, які забезпечуватимуть волоссю користь та ефективний результат. Шукайте у складі натуральні екстракти, олії, вітамінні комплекси, амінокислоти та інші. Уникайте агресивні інгредієнти та сульфати. Обирайте приємну для себе консистенцію, легку – для жирного та тонкого, а густу – для щільного чи пошкодженого.
Спосіб використання:
- Помити волосся шампунем та видалити зайву вологу;
- Нанести маску по всій довжині мокрих пасм, уникаючи корені;
- Залишити на 5-15 хвилин (маску рекомендовано використовувати 2-3 рази на тиждень);
- Змити залишки засобу та продовжити догляд;
- Виконати укладання звичним способом.
Post Views: 77