Здоров'я та краса Краса

П’ять модних стрижок, які легко укладати

Хочете змін у житті? Почніть з нової стрижки! Тим паче є багато цікавих варіантів, які будуть у тренді цього сезону, причому вимагають мінімум часу для укладки.

Класична багаторівнева стрижка

Це тренд 2021 року. Хай яка довжина вашого волосся, якщо воно пострижене шарами, стрижка буде актуальною. Якщо у вас довге волосся, його можна не обрізати, а просто надати структури, багатошаровості. Така стрижка додає об’єму. І навіть якщо у вас рідке волосся, воно виглядатиме набагато пишніше.

Коротка стрижка “піксі”

Зараз у тренді коротка стрижка “піксі”. І якщо вам заважає довга чуприна, цей варіант – те, що вам треба! Причому таку стрижку можна зовсім не укладати: недбалість у моді! Зауважте: така стрижка не дуже пасуватиме жінкам із круглим обличчям і пухкими щічками. Зате вона дуже молодить: мінус 10-15 років гарантовано!

Стрижки з подовженим чубчиком

Чубчик знову у моді. Він до лиця власницям великого чола, а також тим, хто хоче приховати зморшки на лобі. Головне – не забувати укладати чубчик.

Боб

Багатошаровий, довгий і короткий, з чубчиком і без – в цьому сезоні актуальні практично всі варіанти цієї стрижки, тому підібрати стрижку можна до будь-якої форми обличчя і віку.

Гладке каре з чубчиком

Стрижка Мії Уоллес з «Кримінального чтива» знову у тренді в цьому сезоні. Такий варіант ідеально підійде тим жінкам, які мають шовковисте пряме волосся. Їх взагалі не треба буде заморочуватися з укладкою.

Дата публікації: 10.03.2021 img Поділитися