Здоров'я та краса Сам собі лікар

Лікувати коронавірус в Україні можна незареєстрованими препаратами

Верховна Рада дозволила застосовувати незареєстровані в Україні препарати, щоб лікувати хворих, в яких підтверджено коронавірус.

Йдеться про лікарські засоби, які рекомендують офіційні органи США, країни Євросоюзу, Китаю, Ізраїлю та деяких інших держав – пише Українська правда. Життя.

Це передбачає законопроєкт №3268 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)», який ухвалила Верховна Рада 30 березня.

Також закон дозволяє використовувати зареєстровані лікарські засоби, які першопочатково не призначені для лікування коронавірусу, але їхню ефективність довели або/та їх рекомендують офіційні органи низки держав.

До них входить: США, країни-члени Європейського Союзу, Велика Британія, Швейцарія, Японія, Австралія, Канада, Китай, Ізраїль.

Цей список країн актуальний для використання рекомендацій щодо зареєстрованих і незареєстрованих лікарських засобів.

Проте, за даними ВООЗ, поки що немає жодного препарату, ефективність якого щодо лікування коронавірусу доведена. Центр з контролю та профілактики захворювань в США рекомендує низку препаратів, які можна використовувати при лікуванні.

Серед них:

  • Ремдесивір – противірусне, яке експериментально застосовували для лікування гарячки Ебола;
  • Гідроксихлорохін, який застосовували для лікування малярії.
Дата публікації: 02.04.2020 img Поділитися