Дім Садиба

Лежак для кота: як зробити відпочинок здоровим і комфортним

Коти вважають весь будинок своєю територією. Вони можуть займати дивани, лежати на кріслах, приєднуватися до вашого відпочинку на ліжку. Але власне ліжечко повинно бути у вихованця обов’язково.

Затишне і захищене місце для сну від Harley and Cho – те, що потрібно домашньому улюбленцю для повноцінного відпочинку.

Як правильно обрати лежанку для кота

Щоб обрати ідеальний лежак для кота, ви повинні добре знати характер вихованця. Деякі тварини товариські, вони охоче проводять час з господарями, гостями. Їм підійде лежанка відкритого типу, яка не заважає спілкуванню. Коти-інтроверти віддають перевагу усамітненню або спостереженню за сімейним життям із затишного містечка. Для них кращим вибором буде лежак з м’яким дахом.

Конструкція спальних місць для котиків буває трьох типів:

  1. Матрацик (плед, підстилка, подушка). Мобільне місце для сну, яке легко перекласти на нове, взяти в машину, помістити в переноску.
  2. Ватрушка. Матрацик, оточений м’якими бортами. Повністю м’яка затишна лежанка – кращий вибір для активних або літніх котів.
  3. Кошик. Цей різновид ліжечок коти люблять найбільше. Поєднує м’якість ватрушки і захищеність коробки.

Що важливо знати при виборі котячого ліжка? Оббивні матеріали повинні бути стійкими до зубів і пазурів котиків. З них повинна легко зніматися шерсть. Коти вважають за краще теплі містечка, тому оббивка не повинна холодити, а наповнювач зобов’язаний добре утримувати тепло.

Спальне місце повинне бути «в пору». Оптимальний розмір ліжечка – довжина вихованця від носа до хвоста плюс 10 см. Котики середніх розмірів будуть комфортно себе почувати на лежаках діаметром 45-50 см. Великому, наприклад, британцеві, потрібно підбирати спальне місце близько 60-70 см.

Чистити улюблену лежанку потрібно регулярно. Знімні чохли і матрацики прибирати швидше за все. Знімні частини можна завантажити в машинку, пропилососити, протерти вологою губкою.

Котячі ліжечка Harley and Cho – стильне доповнення інтер’єру. Їх можна підбирати не тільки по дизайну, але і за кольором, фактурі тканини.

Де купити спальне місце для котика

В інтернет-магазині товарів для котів та собак Харлі і Чо вас чекають стильні, яскраві, якісні, зручні лежаки для котів.

У магазині можна придбати:

  1. Матрацики, подушки і пледи. Додаткові «джерела затишку» потрібні, щоб зробити зручними тимчасові місця відпочинку кота.
  2. Відкриті лежаки Dreamer з дерев’яним каркасом і м’які Bagel. Відкриті моделі гарні для товариських вихованців.
  3. Закриті лежаки Cover з капюшонами – для тварин, які прагнуть усамітнитися.

Продукція HarleyandCho високої якості, безпечна для здоров’я тварин і їх господарів. Лежаки для котиків пошиті з приємних фактурних тканин, легко очищаються від шерсті, які не бояться когтей. Наповнювач холлофайбер надає ліжечку м’якість, відчуття легкості, повітряності.

Подаруйте чотириногому другу гарне і затишне місце для відпочинку. Звертайтеся в HarleyandCho!

Дата публікації: 05.07.2019 img Поділитися