банківська картка

Кожен шлюб схожий на банківську картку, або Десять секретів міцного шлюбу

Шлюб схожий на банківську картку: ви знімаєте гроші, які вносите. Якщо ви не вкладаєте любов, мир і турботу у свій шлюб, годі сподіватися, що у вас буде міцний шлюб.

Якщо ви хочете мати міцний шлюб, у якому подружжя буде жити у любові і гармонії, прислухайтеся до цих порад і секретів.

Одружитися – це оголосити війну

 1. Секрет 1. Людина, з якою ви у шлюбі, має слабкість. Тільки Бог її не має. Отже, якщо ви зосереджуєтеся на слабкості свого чоловіка/дружини, ви не зможете отримати найкраще з його/її сили.
 2. Секрет 2. У всіх є темна історія. Ніхто не є світлим ангелом. Коли ви одружуєтеся або хочете одружитися, перестаньте колупатися в чиємусь минулому. Найбільше значення має теперішнє життя вашого партнера. Старі речі пішли в минуле. Пробачте і забудтьте. Зосередьтеся на сьогоденні та майбутньому.
 3. Секрет 3. Кожен шлюб має свої виклики. Шлюб – це не клумба з трояндами. Кожне хороше подружжя пройшло власне випробування палаючим вогнем. Справжнє кохання виявляється під час випробувань. Боріться за свій шлюб. Прийміть рішення залишатися зі своїм чоловіком/дружиною у важкі часи. Пам’ятайте про обітницю. До кращого від гіршого. У хворобі і в здоров’ї будьте поруч.
 4. Секрет 4. Кожен шлюб має різні рівні успіху. Не порівнюйте свій шлюб з жодним іншим. Ми ніколи не можемо бути рівними. Хтось буде далеко, хтось позаду. Щоб уникнути стресу у шлюбі, наберіться терпіння, наполегливо працюйте, і з часом ваші шлюбні мрії здійсняться.
 5. Секрет 5. Одружитися — оголосити війну. Коли ви одружуєтеся, то повинні оголосити війну ворогам шлюбу. Декотрі з них:
 • Невігластво.
 • Безмолитовність.
 • Непрощення.
 • Вплив третьої сторони.
 • Скупість.
 • Упертість.
 • Брак любові.
 • Грубість.
 • Лінь.
 • Неповага.
 • Обман.
Будьте готові до боротьби, щоб зберегти свій шлюб.

Кожен шлюб має свою ціну

Секрет 6. Ідеального шлюбу не існує. Немає готового сценарію ідеального шлюбу. Шлюб – важка праця. Будьте волонтером, щоб працювати над цим щодня. Подружжя  ̶  це як автомобіль, який потребує належного догляду та належного обслуговування. Якщо цього не робити, він десь зламається, наражаючи власника на небезпеку або якісь нездорові обставини. Не будьмо легковажними щодо нашого шлюбу.
Секрет 7. Бог не може дати вам ідеальну людину, яку ви бажаєте. Він дає вам людину у вигляді “сировини”, щоб ви виліпили людину, яку хочете. Цього можна досягти лише молитвою, любов’ю та терпінням.
Секрет 8. Одруження – великий ризик. Не можна передбачити, що буде в майбутньому. Ситуації можуть змінюватися, тому залиште місце для коригувань. Чоловік може втратити хорошу роботу або ви можете не мати дітей. Усе це вимагає від вас молитви, інакше ви можете розлучитися.
Секрет 9. Шлюб – це не контракт. Він не має терміну дії та потребує повної відданості. Любов – це клей, який склеює пару воєдино. Розлучення починається в розумі, а диявол підживлює розум. Ніколи не думайте про розлучення. Ніколи ним не погрожуйте своєму чоловікові/дружині. Вирішіть залишитися у шлюбі. Бог не схвалює розлучення.
Секрет 10. Кожен шлюб має свою ціну. Він схожий на банківську картку. Ви знімаєте гроші, які вносите. Якщо ви не вкладаєте любов, мир і турботу у свій шлюб, годі сподіватися, що у вас буде міцний шлюб.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook