Коронарія лікує непліддя

Пані, які мають проблеми з заплідненням, або ж у яких вагітність минає важко, помічний настій із висушеної коронарії зозулячої.

Споконвіку коронарія несе світлу радість у домівки, де з надією чекають на з’яву малят. Своїми лікувальними властивостями вона допомагає жінкам народжувати здорових діточок, увійти у світ материнства. Пані, які мають проблеми з заплідненням, або ж у яких вагітність минає важко, помічний настій із висушеної коронарії зозулячої. Він стимулює скорочення матки, аби відбулося зачаття, а також сприяє виношуванню здорового плоду.

Готують його так: 2 ст. ложки коронарії заливають 1 скл. окропу й настоюють півгодини. П’ють по 1 ст. ложці тричі на день упродовж кількох місяців. При неплідді варто пити по 1 ч. ложці тричі на день сік цієї рослини. Такий напій ефективний при лікуванні золотистого стафілококу – дуже небезпечної дитячої хвороби.

Заживають коронарію і при різноманітних кровотечах, болісних менструаціях, безсонні, для зняття психологічної напруги.

Для стимулювання відхаркування при затяжному бронхіті з великою кількістю мокротиння, а також для промивання ран, компресів при корості, наривах, для очищення шкіри від веснянок беруть 40 г висушеної коронарії, заливають 1 л окропу, настоюють, проціджують і п’ють по 0,5 скл. тричі на день.

Цвіте коронарія рясним рожевим цвітом на лугах та лісових галявинах у травні-липні. Саме в цей час її і варто збирати.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook