Коли саме та скільки набирати води на Йордан

З 18 на 19 січня християни набирають воду, яка має особливі властивості, здатна зцілювати та приносити успіх.

Зазвичай воду набирають в ніч в період з 00:10 до 01:30 годин.

Набрати особливої води можна навіть з-під крана або ж у відкритих водоймищах. Якщо жоден варіант не підходить, тоді просто придбайте її в магазині, після чого освятіть в церкві.

Багато води набирати не потрібно, достатньо одного літру. Найкраще зберігати її у скляному посуді не більше року. Якщо освячена вода зіпсувалася, вилийте її подалі від оселі, але ні в якому разі не в каналізацію або ж полийте нею кімнатні рослини.

Освячують воду в церкві або можна зробити це самостійно, прочитавши над нею молитву. Але освячена вода, набрана з крану або водоймища, непридатна для внутрішнього застосування. Вона підійде для ранкових вмивань або окроплення оселі.

Щоб посилити цілющі властивості святої води, дотримуйтеся посту протягом всього дня 18 січня, а наступного випийте трохи води натще. Дозволяється пити її протягом всього дня 19 січня, а також при захворюваннях. За її допомогою можна полегшити фізичне й духовне самопочуття. А якщо окропити святою водою оселю, вона буде захищена від нечистих сил та всілякого зла. Якщо свята вода скоро закінчиться, до неї можна додати звичайної.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook