Сім'я Стосунки

Коханий не хоче серйозних стосунків: ознаки, які його видають

Але ми можемо підказати деякі ознаки, які нерідко видають несерйозність планів чоловіка.

Одне з головних питань, яке виникає у кожної жінки через деякий час після початку відносин, — чи є у нашої пари майбутнє? Часом досить складно відповісти на нього однозначно, оскільки у кожній парі відносини розвиваються по-різному.

Ви не знаєте, коли відбудеться наступна зустріч

Зазвичай, людина, яка не прагне розвивати з вами відносини, не планує заздалегідь зустріч, оскільки сама не впевнена у тому, чи зустрінетеся ви знову. Наприкінці вашого типового побачення чоловік може легко сказати: “Ну, добре, бувай”.

Як ви розумієте, закохана людина ніколи не залишить свою жінку у незнанні, але якщо жінка не стоїть на першому місці, з її планами можна не рахуватися.

Тут важливо зрозуміти, чи влаштовує вас такий підхід, чи ні, і вже у цьому випадку або працювати над відносинами і не боятися, що все може закінчитися розривом, якщо у вас з чоловіком різні плани, або просто повідомити новому партнеру, що такі відносини вас не влаштовують.

Він не хоче знайомитися з вашими близькими

Чоловік, для якого жінка зараз — просто розвага, не буде поспішати знайомити її зі своїми друзями і рідними, і також не поспішатиме зі знайомством з вашими близькими.

Він не бачить у цьому сенсу, і справа не у його сором’язливості або зайнятості, він просто бачить ймовірність того, що у будь-який момент ви можете розлучитися. Тоді який сенс настільки сильно занурюватися у життя жінки, якщо планів на майбутнє з нею все одно немає? Замисліться, якщо упізнали свою ситуацію.

Чоловік не поспішає давати вам офіційний статус

Цей пункт випливає з попереднього — чоловік, не налаштований на серйозні відносини, навряд чи стане говорити про свою інтимну партнерку як свою дівчину. Все ж таки між цими поняттями є різниця і досить значна. “Дівчина” для чоловіка є не лише об’єктом для задоволення сексуальних потреб.

Вона може претендувати на партнера й у сімейних відносинах, чого не можна сказати про просто “подругу”.

Кожне ваше побачення закінчується інтимом

Зазвичай, якщо ви піддалися пристрасті вже на першому побаченні або відразу зазначили, що вас цікавить лише інтим з цим чоловіком, немає нічого дивного у тому, що чоловік не буде прагнути щось змінювати — його усе може влаштовувати.

У цьому випадку досить складно перейти на новий рівень у відносинах, особливо якщо ви нічого одне одному не обіцяли і у кожного з вас може бути навіть ще один партнер. Якщо ж ви спочатку планували розвиток відносин, але чоловік наполегливо бачить у вас тільки сексуальний об’єкт, хоча могло минути вже кілька місяців з моменту знайомства, шансів на те, що чоловік перегляне своє ставлення, досить мало.

Джерело

Дата публікації: 24.11.2020 img Поділитися