Дизайн Майстер-клас

Кам’яний млин — і клумба, і скульптура

Починається все з копання ями, але насправді зробити такий декор у саду зовсім не важко. Зробити цю скульптуру під силу кожному.

Це скульптура, клумба і підставка для вазонів водночас.

Для цього треба спершу викопати яму діаметром 1 м і завглибшки близько 10 см, залити у неї фундамент, змішавши цементний розчин зі старою битою цеглою.

Як каркас для млина можна використати три шини від машини, поставивши їх одна на одну. На них поставити стару металеву миску, перевернувши її догори дном, далі диск від колеса, а на нього перевернуте старе пластмасове відро. Таким чином вийде конструкція, звужена догори.

Каркас треба обкласти камінням, приклеюючи його до основи за допомогою міцного цементного розчину (1 частина цементу : 2 частини піску). Коли дійдете до рівня пластмасового відра, треба просвердлити його наскрізь (зробити дві дірки) і вставити металеву палицю для майбутніх крил млина. Далі обкласти каркас камінням доверху (до дна відра). Дно відра краще не обкладати, оскільки на нього потім зручно ставити горщик із квітами. Крила змайструвати з дерева, пофарбувати й одягнути на вісь.

Дата публікації: 10.02.2017 img Поділитися