Кухня Рецепти

Італійське тісто для піци: швидко і смачно

Всім відомо: для того, щоб приготувати справжню смачну піцу, потрібно попрацювати над її основою – тістом.

21.01.2020 11:28

Тісто: 175 г борошна, 1/4 ч. ложка солі, 1 ч. ложка сухих дріжджів, 125 мл теплої води, 1 ст. ложка оливкової олії.

Справжня італійська піца робиться на тонкому тісті, хоча є люди, яким подобається, коли тісто пишне і товсте.
Щоб тісто вийшло тонким, необхідно нагріти в духовці два дека. Причому нагрівати їх слід в різних місцях: один лист на верхній полиці, інший – на нижній. Це потрібно для правильного запікання тіста: якщо ми помістите тісто в духовку на верхній лист, нижній буде збирати тепло і віддавати його вгору. Таким чином ваше тісто пропечеться набагато швидше.

Замішати муку, дріжджі і трохи солі – можна використовувати блендер, можна і по-старому – вручну. В іншому посуді змішати олію з водою. Додати отриману рідину до борошна (все це робимо не вимикаючи блендер!) І гарненько вимішати тісто до повної однорідності. Викласти на стіл, присипаний борошном, і продовжувати місити ще 2-3 хвилини.

Після цього перекласти отримане тісто в миску, змащену оливковою олією. Змащувати потрібно, щоб тісто не прилипло до миски. Накрити миску харчовою плівкою і поставити в тепле місце на 40 хв, поки тісто не збільшиться у два рази.

Після того, як тісто збільшилося, дістати його з миски і знову вимішати пару хвилин. Далі слід зробити кулю і розкачати її, щоб в діаметрі було 30 см. Викласти на деко, загорнути краї, щоб начинка не висипалась, і наповнити на свій смак.