Здоров'я та краса Краса

“Ін’єкції краси”: що колють, куди і навіщо

Дедалі більшої популярності набувають “ін’єкції краси” або “уколи молодості”. Які види їх є і який ефект вони дають – читайте у публікації.

Залишатися привабливою і завжди молодою, попри вік у паспорті, мріє багато жінок. І в той час, коли пластичні операції дорогі і багатьох лякають, дедалі більшої популярності набувають “ін’єкції краси” або “уколи молодості”. Вони допомагають позбутися зморшок, відкоригувати форму губ, носа, вилиць. Додати об’єму там, де його бракує, і забрати там, де його забагато. І загалом допомагають виглядати молодше. Це доступна та менш травматична альтернатива пластичній хірургії.

Залежно від проблеми і потреб, підбирають препарат і техніку, якою будуть виконувати ін’єкції.

Ми розглянемо, які види ін’єкцій краси зараз найбільш популярні та затребувані.

Ботулінотерапія

Ін’єкції роблять у м’язи обличчя, які беруть участь в утворенні небажаних зморшок, аби їх розслабити. У результаті шкіра над м’язами розгладжується, зникає звичка мружитися. Такі ін’єкції допомагають розгладити зморшки на лобі, підняти брови, зменшити зморшки в кутиках очей, забрати вертикальні зморшки навколо губ.

Біоревіталізація

У шкіру вводять спеціальний препарат на основі гіалуронової кислоти, який утримує в ній вологу. Така процедура рекомендована при сухості шкіри, передчасному старінні, при перших вікових змінах шкіри, зниженні тонусу і пружності шкіри, темних колах під очима.

Мезотерапія

Вітамінні препарати вводяться у шкіру мікроін’єкціями. Це попереджує вікові зміни шкіри і старіння, лікує акне, допомагає позбутися пігментних плям, поліпшує колір шкіри.

Плазмоліфтінг

У пацієнта відбирають кров у спеціальну пробірку, центрифужать і відділяють з неї плазму, яку потім назад вводять пацієнту. Така процедура показана при вікових змінах шкіри, сухості, тьмяності, лущенню, для реабілітації шкіри після різних видів пілінгу та хірургічних втручаннях, при куперозі і розацеа, темних колах під очима, обвисанні шкіри після схуднення, при вуграх, постакне та інших проблемах.

Плазмогель

Виготовляється з власної крові клієнта. Найчастіше ним збільшують губи, усувають зморшки і западини в носо-губній ділянці, лобі, навколо очей або рота, збільшують вилиці, формують чіткі кути нижньої щелепи (“кут Джолі”), корегують форми підборіддя або носа.

Контурна пластика

У глибокі шари шкіри вводять препарат, який містить речовини, споріднені з складовими шкіри людини. Це допомагає вирівняти зморшки різної глибини, змінити форму і розмір губ, вирівняти овал підборіддя і вилиць, змінити форму носа.

Дата публікації: 13.10.2021 img Поділитися