Сім'я Секрет успіху

Хто ви: енергетичний вампір чи донор? Як розпізнати та знешкодити “хижака”

Енергетичний вампір живиться вашою енергією. Такі люди, зазвичай, не вміють співпереживати та співчувати. Енергетичні вампіри страждають від власного болю або невпевненості в собі. Висмоктуючи життєву енергію з оточення, вони прагнуть звільнитися від власних страждань.

Енергетичний вампір-жертва

Люди цього типу харчуються вашим почуттям провини. Вони вважають, що їм залишається лише сподіватися на милість навколишнього світу. Впевнені в тому, що страждають виключно з вини оточуючих їх людей. Їх поведінка є наслідком надзвичайно низької самооцінки. Вони у всьому завжди звинувачують оточуючих, вселяючи їм, що саме вони винні у їхніх стражданнях.

Енергетичний вампір з комплексом нарциса

Енергетичний вампір з комплексом нарциса не вміє співпереживати, співчувати й проявляти щирий інтерес у відношенні навколишніх його людей. Такі вампіри живуть за принципом «я головний, а все решта – потім». Отже, така людина очікує, що ви завжди будете ставити її потреби на перше місце. Просто перестаньте це робити.

Домінуючий енергетичний вампір

Такі енергетичні вампіри принижують і залякують оточуючих людей. Все це робиться для того, щоб самоствердитися і підвищити свою самооцінку за рахунок інших. З такими людьми потрібно бути завжди обережними.

Людина-драма

Порожнечу в своєму житті така людина заповнює за рахунок драми, гучних суперечок і пересудів, які вона сама ж і створює. Такі люди буквально жадають таких ситуацій, тому що вони дають їм можливість виставити себе в ролі жертви. Це говорить про те, що таким людям бракує любові.

Крім того, у такої людини роздуте почуття власної значущості. Вона постійно біжить від реальних проблем життя.

Енергетичний вампір, який постійно всіх судить

У таких людей надзвичайно низька самооцінка. Цей свій недолік вони компенсують за рахунок оточуючих. Їм життєво необхідно відчувати невпевненість, витікаючу від тієї чи іншої людини. Вони обожнюють критикувати людей.

Енергетичний вампір — «сама невинність»

Не всі енергетичні вампіри жадають обов’язково заподіяти шкоду оточуючим і створити зло. Як приклад, візьмемо цей тип енергетичних вампірів. Такі люди потребують постійної допомоги і розради. Якщо ви тільки будете, що підтримувати їх і дозволяти спертися на себе, ви швидко залишитеся без запасів енергії. Отже, у вас просто не залишиться сил на те, щоб допомогти собі.

Джерело

Дата публікації: 02.05.2019 img Поділитися