Фрази, які не варто говорити своєму коханому

Сьогодні ми розповімо про фрази, які вам варто назавжди викинути зі свого любовного лексикону. Саме від них залежить міцність ваших стосунків.

«Так, ти поводився, як ідіот, на Дні народження Каті, два роки тому»

Чому не можна такого говорити? Картаючи бойфренда помилками минулого, ви не тільки гальмуєте розвиток ваших стосунків, як пари, але і, по суті, заводите їх в глухий кут. Ще ніхто не вигравав від маніпуляцій з почуттям провини, тому постарайтеся утриматися від подібних, застарілих звинувачень.

«Ні, я не злюся!»

Чому не можна такого говорити: такий пасивно-агресивний тон позбавляє вас з хлопцем однієї з головних умов здорових стосунків — здатність чесно і відкрито виражати свої емоції і переживання. Крім того, показуючи образу всім своїм виглядом, але не говорячи ні слова про її причини, ви викликаєте у чоловіка горезвісний «вибух мозку» — він збентежений і просто не розуміє, що зробив не так. Результат? Ви сердитеся і ображаєтеся ще більше.

«Тобі на мене наплювати»

Чому не можна такого говорити? Вітаємо, ви щойно образили свого бойфренда — навмисне чи ні. Сказавши, що йому на вас наплювати, ви одним махом знецінили все те хороше, що він для вас коли-небудь робив і продемонстрували, що його почуття до вас не грають ніякої ролі.

«Ти знав, що я буду в офісі допізна і все одно не заїхав за мною, хоча казав, що заїдеш!»

Очікувати, що хлопець буде завжди у вашому розпорядженні, означає ігнорувати його право на власне життя. Звичайно, якщо він дав вам слово і не дотримав його, ви можете зажадати пояснень. Але раптом у нього на це були серйозні причини? Загалом, для початку розберіться в ситуації, а вже потім обурюйтеся.

«Так чому б тобі не зустрічатися з нею замість мене?»

Ця фраза показує вашому партнерові те, чого категорично не можна показувати, а саме вашу невпевненість у собі і занижену самооцінку. Подумаєш, він сказав, що його колега сьогодні була в красивому платті, хіба це привід відразу ж пропонувати йому взяти її в дружини?

Якщо абстрагуватися від жартів, то самоприниження і припущення, що вас легко можна проміняти на іншу потрібно повністю виключити зі спілкування з бойфрендом. Інакше він дійсно замислиться над тим, щоб слідувати вашій пораді.

«Ти з тих, хто тусується на вечірках, багато п’є та спить з ким попало»

Категорично не можна такого говорити! Можливо, в минулому ваш бойфренд дійсно так жив чи, можливо, ви думаєте, що він так жив, але не знаєте напевно. У будь-якому випадку, якщо він відверто розповів вам про свої «гріхи молодості», а ви таким чином про них згадуєте, то просто не виправдовуєте його довіри. Набагато краще було б поставитись до нього з любов’ю та розумінням, показавши, що підтримуєте і приймаєте його всього, навіть разом з помилками.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook