Здоров'я та краса Народна медицина

Хронічний бронхіт допоможе вилікувати сода і часник. Перевірений рецепт!

Ви знали про цей засіб?

Хронічний бронхіт та емфізема легенів не давали мені спокою. Через це на рік я двічі хворіла на пневмонію. Все тривало до тих пір, поки мені не порадили цей засіб. Розповіла мені про нього як приклад зі своєї лікарської практики лікарка.

Процедура дуже дієва. Такою інгаляцією я вже вилікувала і мого племінника, у якого була важка ангіна і температура сягала 39 градусів. Сода з часником дезінфікує та очищає організм. Відходить мокротиння і стан поліпшується, через 2-3 дні нормалізується температура. 

Знадобиться: 6 зубчиків часнику, 1 скл. води, 1 ч. ложка соди.

Очищений часник подрібнити та залити склянкою води в посудину з кришкою. Помістити на вогонь та довести до кипіння. Після цього вогонь потрібно зменшити та проварити ще 5 хвилин. Забрати каструлю та помістити на стіл. Накрити каструлю та себе з головою рушником і тільки після цього можна відкрити кришку та додавати соду, щоб пара нікуди не виходила. Після цього приступити до інгаляції.

Спершу не слід вдихати глибоко, бо дихальні шляхи мають звикнути. Дихати поперемінно: 2-3 рази вдих через ніс – повільний видих через рот; 2-3 рази повільно вдихати через рот – видих через ніс. Процедура повинна продовжуватися до тих пір, поки не зникне все тепло. Процедуру повторювати 2-3 рази в день. 

Джерело

Дата публікації: 31.01.2020 img Поділитися