Сім'я Стосунки

Хочете почути про свого чоловіка гірку правду чи солодку брехню?

Більшість жінок закриває очі на проблеми і не хоче чути правду про свого чоловіка. І даремно. Прочитайте статтю психолога – і все самі зрозумієте.

“Більшість з нас не хоче дивитися правді в очі. Тому що правда часто буває гіркою, страшною. А хто з нас хоче страждати? – каже психолог Ірина Кожевнікова.

Дізнавшись правду, людина вже не може жити по-старому. А чи багато хто з нас готовий докладати зусилля, час, щоб змінити себе/своє життя?

Хочете гірку правду? Тоді читайте далі.

А правда в наступному…

Якщо, ваш чоловік/син зловживає алкоголем/наркотиками/іграми, значить ви співзалежні. Значить ви не готові жити для себе. Не готові вирішувати свої проблеми (яких у вас 100% вагон і маленький візок). Легше ж вирішувати чужі завдання і звинувачувати інших у своїх нещастях.

Якщо ваш чоловік – деспот, б’є вас і/або принижує, значить ви – “жертва”. Жертви самі себе не поважають, займаються самобичуванням. Партнери жертв просто “дзеркалять” їм їхнє власне ставлення до себе.

Якщо ваш чоловік вам зраджує/кинув вас, значить ви не відчуваєте себе повноцінною жінкою (не розкрили свою сексуальність, любов до себе).

Якщо ваш чоловік дармоїд, не допомагає вам, не заробляє, значить ви – “ломовий кінь”, який звик тягнути все на собі.

Ну як вам правда? Будете продовжувати жити по-старому? Чи готові щось змінювати?”

Токсичні люди не хочуть вас любити, вони хочуть вас використовувати

 

Дата публікації: 13.10.2021 img Поділитися