Здоров'я та краса Народна медицина

Грошове дерево лікує від артриту, артрозу, ангіни, герпесу і навіть циститу

Ця рослина допоможе позбутися від безлічі недуг, адже вона має протизапальні, противірусні та бактерицидні властивості. Збережіть собі, щоб не загубити!

Толстянка або грошове дерево – рослина, яка є вдома практично у кожного. Багатьох вона приваблює своїм зовнішнім виглядом, інші ж вірять у те, що вона здатна залучити гроші в будинок.

Так чи інакше, толстянку можна також використовувати з користю для здоров’я. Адже її цілющі властивості допоможуть позбутися від безлічі недуг, адже вона має протизапальні, противірусні та бактерицидні властивості.

Опіки, удари, розтягнення, рани, порізи, нариви

Подрібнити листя толстянки і приклади її на ушкоджену ділянку шкіри та закріпити бинтом. Зміни пов’язку – через 2-3 години.

Артрит, артроз

З 10-15 листочків толстянки вичавити сік і змащувати ним суглоби перед сном.

Ангіна, тонзиліт

Вичавити сік з 10 листочків і розвести його в 200 мл води. Полоскати горло 3-5 разів на день.

Герпес на губах

Вичавити сік з кількох листочків толстянки і змащувати уражене місце кожні 30 хвилин. Або просочити в соку вату і прикласти її до ураженого місця і зафіксувати пластиром.

Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки

З’їжте натщесерце 2 листочка толстянки, не забуваючи ретельно пережовувати їх.

Пієлонефрит, цистит

Подрібнити 5 листочків толстянки і залити їх 200 мл гарячої води. Настоювати 1 годину, а після проціди. Приймати ліки по 1 ст. ложці за 15 хвилин до їжі 3 рази в день.

Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я! Перш ніж застосовувати будь-які методи лікування, проконсультуйтеся з лікарем!

Дата публікації: 09.01.2020 img Поділитися