Вазони Садиба

Гранат вирощуємо на підвіконні

Помічено, що рослини ліпше розвиваються в тісних горщиках, тому під час пересаджування немає потреби дуже збільшувати розміри горщика.

Гранат у природі – цінна плодова культура. У кімнатних умовах вирощують його мініатюрну форму „Карликова”. Гранат – листопадна рослина із субтропічного поясу, тому оптимальна температура взимку для нього 4-6оС.

Варто пам’ятати, що рослина дуже світлолюбна і за умови нестачі світла практично не цвіте. Погано розвивається і за високої температури взимку. Цій рослині треба забезпечувати потрібну температуру одразу після опадання листя. У цей період поливання граната обмежують – так, аби лишень не пересохла земля в горщику.

Щороку перед зимовим спокоєм його обрізають – видаляють тонкі слабкі пагони й старі гілки (яким більш як п’ять років). У період росту, з березня по вересень, рясно поливають і регулярно підживлюють (раз на два тижні, можна використовувати і квіткові добрива). Влітку гранат рекомендують виносити на відкрите повітря.

До речі, помічено, що рослини ліпше розвиваються в тісних горщиках, тому під час пересаджування немає потреби дуже збільшувати розміри горщика. Оптимальна земельна суміш – дернова земля, перегнійна, листяна, пісок у співвідношенні 1:0,5:1:1.

Дата публікації: 19.03.2017 img Поділитися