ліжко

Рекомендації щодо вибору ліжка та його функціональних елементів

Вибір ліжка дуже важливий не тільки через призму функціональності меблів, але і з точки зору таких прихованих способів впливу на організм. 

Відомо, що якість сну впливає на самопочуття, настрій та здоров’я людини, а це все залежить від умов, які створені за допомогою меблів. Вибір ліжка дуже важливий не тільки через призму функціональності меблів, але і з точки зору таких прихованих способів впливу на організм.

Критерії вибору правильного ліжка

Приймаючи рішення, щоб купити ліжко в Києві або іншому регіоні України, слід звернути увагу на наступні правила:

 • Експлуатаційні характеристики спального місця, які залежать від міцності і надійності каркаса виробу.
 • Матрац і тип основи відповідно до індивідуальних потреб.
 • Розмір.
 • Дизайн.
 • Додаткові функціональні характеристики.

Ці фактори дозволять вам зробити правильний вибір і насолодитися повноцінним відпочинком та сном.

Поради щодо вибору додаткових функцій ліжка

Якщо ви вибираєте ліжко, то вам потрібно подумати про покупку деяких аксесуарів для неї.

 1. Пружинний блок. Зазвичай її використовують для підтримки і збільшення висоти матраца. Такий блок піднімає висоту для того, щоб ви не спали на низькій відстані від полу. Своєю чергою, є різні варіанти з механізмом підйому матраців або ж без нього, це залежить від ваших уподобань та дизайну вашої кімнати.
 2. Матрац. Більшість людей обирають ліжка з матрацом або купують додаткового, наприклад, ортопедичний, щоб було комфортно та зручно спати, але це ваше особисте рішення чи купляти його. При купівлі такого виробу, потрібно враховувати розмір та зручність, також доведеться вибирати між твердими та м’якими покриттями, піною з пам’яттю, пружинами та гібридними конструкціями. Стандартні та двоспальні моделі традиційно на кілька сантиметрів коротші, тому людям високого зросту, можливо, доведеться переглянути кілька моделей, перш ніж приймати рішення, можливо, вони будуть сидіти на матраці більшого розміру, ніж двоспальний.
 3. Постільна білизна. Вам також знадобиться кілька комплектів. Навесні і влітку рекомендується купувати лляні або бавовняні простирадла, а холодною зимою – фланелеві простирадла.
 4. Подушки. Рекомендується купувати принаймні по 2 на кожне ліжко в будинку.
 5. На додаток до предметів першої необхідності, варто подумати про придбання додаткового обладнання для спальні, щоб зробити його більш функціональним.
 6. Ящик для зберігання. Чудовий варіант для використання простору. Вони корисні для зберігання одягу та пальто в несезонний час, щоб звільнити місце в шафі.
 7. Підніжки. Якщо рама низька, ви можете купити спеціальне пристосування і підкласти його під ніжки, піднімаючи ліжко ще вище від землі.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook