Квітник Садиба

Ось які квіти варто посіяти у грудні по снігу

Деякі квіти можна посіяти вже взимку — це істотно полегшить весняні городні роботи і заощадить місце на підвіконнях та балконах, де зазвичай стоїть розсада. Вважається також, що висаджені у сніг рослини будуть сильнішими і витривалішими.

Волошки

Волошки квіти | Cам собі агроном

Ці симпатичні квіти колись були виключно бур’янами у полях жита, і лише нещодавно їх зробили культурними. Однорічні волошки вирощують з насіння щороку, багаторічні — лише одноразово, а потім доглядають за ними за допомогою пересадки.

Під час грудневого посіву шар снігу має бути у 20-30 см завтовшки, а земля попередньо розпушеною на глибину у багнет лопати. Для волошок готуються борозни, присипані снігом.

Класти насіння потрібно у великій кількості, зверху прикривати ґрунтом з живильною складовою (торфом, землею з гноєм) і знову присипати снігом.

Правильний догляд за трояндами восени. Квітнутимуть наступного року ціле літо!

Зійдуть волошки вже навесні, а квітнути, швидше за все, будуть через рік. Їм не подобається перезволоження, тому у місці посадки не має бути стоячої води.

Насіння потрібно збирати і зберігати у керамічному посуді, просушувати і тримати у прохолодному темному місці.

Календула

Календула лекарственная. Полезные свойства и применение. Уход, выращивание, размножение. Фото — Ботаничка.ru

У календули велике насіння, воно вимагає більш глибокої висадки, тому до замерзання ґрунту і випадання снігу у обраному місці робляться борозни у 3-5 см завглибшки. У них після морозів закладають насіння календули і зверху прикривають сумішшю землі, компосту і піску.

Після появи перших сходів навесні необхідно буде прорідити посадки, щоб рослини розвивалися не у тісноті.

Інший варіант — кидати насіння у обраному місці прямо на ущільнений сніг, мульчувати зверху свіжою поживною сумішшю ґрунту і перегною, а потім знову накривати снігом.

Гвоздика китайська

Гвоздика китайська, посадка і догляд. Як вирощувати китайську гвоздику. Особливості вирощування китайської гвоздики

Ця багаторічна морозостійка рослина здатна витримувати холоди до -5° C навіть у вигляді маленьких сіянців, а насіння ще менш вибагливе і може висаджуватися у відкритий ґрунт.

Насіння гвоздики дрібне і не вимагає глибокої посадки. Його можна сіяти у обраному місці на розпушений ґрунт, коли встановиться стабільний легкий мінус.

За наявності коливань температури рослина легко рушає у зростання і може перемерзнути.

Потрібно врахувати, що гвоздика не полюбляє застійну вологу, тому під час танення снігу навесні на ділянці вода не повинна затримуватися.

Левиний зів

Левиний зів: посадка, сорти, фото - корисні статті про садівництво від Agro-Market

Цей гарний однорічник чудово почувається після зимової висадки. Дрібне насіння висівається у заздалегідь підготовані неглибокі борозенки з ущільненим ґрунтом, інакше їм буде складно прорости.

Місце висадки квітів прикривається невеликою кількістю сухої землі і присипається снігом. Проростати рослини починають з настанням весни.

Космея

Космея дваждыперистая (космос): посадка и уход в открытом грунте, выращивание из семян, сорта

Це одна з найбільш невибагливих квіток — її насіння часто опадає і сходить самотужки там, де впало. Воно не боїться коливань температури і холодів, не вимагає ніякої спеціальної обробки.

Для першої висадки потрібно обрати рівну ділянку, щоб навесні тала вода стікала і фільтрувалася, адже космея не полюбляє великої кількості вологи.

Ґрунт не доведеться готувати заздалегідь, сіяти насіння можна восени до морозів у трохи пухкий ґрунт або на початку зими по снігу. Сходи з’являться навесні за наявності стійких додатних температур.

Дата публікації: 02.12.2021 img Поділитися