Голіруч: чому нині всі відмовляються від гель-лаку

Чому зараз новий виток моди на голі нігті, розповідають експерти nail-студій.

У моді – цнотливий манікюр

Фахівець у манікюрній галузі Вікторія Колодій каже, що покриття гель-лаком сьогодні — більше не данина моді.

«Вектор світових тенденцій зміщений у напрямі ультранатуральних нігтів. Іншими словами — nude nails, цнотливого манікюру. Саме до цього тренду вдаються beauty-команди, що супроводжують покази всесвітньо відомих брендів на Тижнях моди. Серед них — Chanel, Vera Wang. Зірковий майстер манікюру зі США Том Бачик, музами якого є Дженніфер Лопез, Селена Гомес і Гайді Клум, теж акцентує на тому, що в тренді сьогодні природність».

Вікторія вважає, що природність з нами надовго. «Це продиктовано зокрема й викликом, з яким стикнувся світ у 2020 році, — пандемією, коли салони краси екстрено закрилися. Жінкам легше доглядати за нігтями без покриття в домашніх умовах», — пояснює вона.

Маникюр без покрытия СПб

З нею згодна фахівчиня Вікторія Працьовита. «Після тогорічного карантину попит на гель-лакові покриття дійсно знизився», — каже вона. Зняти гель-лак у домашніх умовах виявилося не так просто. Використовували не тільки пилки й палички з апельсинового дерева, а й усі підручні засоби. Здається, всі, хто залишився під замком зі стійким манікюром, якоїсь миті завинили в жорстокому поводженні з нігтями.

«Коли карантин закінчився, у більшості нігті виявилися в поганому стані, адже на карантині щось спилювали, щось відростало саме собою, щось згризали». Так, ми знаємо, навіть читати це моторошно. Але нехай той, хто ніколи не намагався поправити салонний манікюр на карантині, напише до редакції: ми хочемо знати цих людей із залізною витримкою особисто.

«Багато які майстри, — каже Вікторія Колодій, — безграмотні в питаннях гель-лакових покриттів, неправильно використовують матеріали та ігнорують технологію. Наприклад, наносять дуже товстий шар гель-лаку. Таке покриття вкрай складно самостійно зняти вдома — і це відчув багато хто з початком карантину. До того ж безграмотність майстрів призводить до неприємних наслідків — це різного роду грибкові захворювання, оніхолізис, стоншення нігтьової пластини».

Вікторія Працьовита каже, що від покриттів треба відмовитися неодмінно, якщо під час зняття виявляють інфекції, опіки нігтьового ложа або ж прояви алергії на хімічні складники покриттів. У таких випадках гель-лак наносити не можна: треба передусім подбати про здоров’я нігтів, — пояснює фахівчиня.

Модный педикюр 2020: топ-5 трендов - новости

Гель-лак на ногах – лише влітку

«В холодну пору року краще відмовитися від гель-лаку на ногах, — каже Вікторія Працьовита. — Він створює додатковий об’єм, а оскільки рідко хто раз на тиждень приходить на корекцію довжини, то нігті в жорсткому закритому взутті страждають. Це призводить до оніхолізису». Оніхолізисом називають відшарування нігтьової пластини від ложа, коли порушуються її зв’язки з м’якими тканинами. Для акуратного доглянутого вигляду ступень досить апаратного педикюру раз на 3—4 тижні, а від покриття ліпше відпочити. Якщо ж хочеться кольору, то на ногах чудово носиться звичайний лак, головне, якісно його досушити. І пам’ятати, що носити лак постійно — теж не вихід, тому що він висушує нігті, і вони починають розшаровуватися.

Вікторія радить зважати на певні нюанси в педикюрі. «Якщо на руках всі намагаються зробити гарну форму й довжину нігтів, вирівняти відблиски, то з ногами складніше. Важливо не робити гострих куточків нігтів, інакше вони можуть травмувати сусідні пальці, і правильно обрізати бічні сторони, щоб згодом не було врослої частини. А ось з покриттям правило для всіх універсальне: носити його можна два, максимум — три тижні. Відтак потрібно його змінити або повністю зняти».

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook