Сім'я Стосунки

Фрази, які говорить чоловік, коли не поважає свою жінку

Фраз звичайно багато. Природно, про всіх не написати, як відомо словом можна поранити і часом саме слова приносять більше болю і страждання, ніж фізичні покарання. Я не хочу засуджувати в статті чоловіків і не закликаю до цього вас. Не хочу говорити про те, що жінка винна в поведінці чоловіка, сама його довела. Все це неправильно, адже ситуації бувають різні.

Я просто хочу розповісти про ті фрази, які означали лише одне, чоловік втратив любов і повагу до своєї жінки.

Іноді, жінка дійсно винна в тому, що чоловік до неї ставиться саме так, дозволяючи собі словесні приниження. Але вина її лише в тому, що вона вчасно не пішла від такої людини, що не поставила його на місце, не показала, що вона теж особистість. Найчастіше, жінка ковтає ці фрази, втішаючи себе тим, що не може піти через відсутність грошей, житла через маленьких дітей або просто тому, що її чоловік не такий і одного разу він точно зміниться. Міркувати можна нескінченно.

Ось ці фрази. Які я чула від чоловіків, які всім своїм виглядом показували “я головний” а моя дружина-безвольна жінка, яка все стерпить. (Я не претендую на оригінальність, впевнена, багато хто все знають і без мене, я просто ділюся своїми роздумами):

1. Ким би ти була, якби не я!

Фраза нещасного чоловіка, якого напевно принижують на роботі, у якого немає друзів, і тому його стан самотності і бажання самоствердитися стало настільки хворим, що він довів свою жінку до переляку і дозволяє собі говорити їй це.

2. Мені за тебе соромно, приведи себе в порядок!

Зазвичай, це позитивні для всіх чоловіки, які приходячи додому доводять дружину і дітей. Адже все, щоб вони не зробили, буде не так. У мене була клієнтка, чоловік якої говорив їй так завжди, хоча причин для сорому у нього не було. Йому соромно було за все, за те що дружина купила не найдорожчий цукор, за те, що подала недостатньо красиво прикрашені страви на стіл гостям, за те, що розповніла після пологів.

3. Краще б мовчала, за розумну тоді б зійшла.

Що рухає таким чоловіком, напевно страх, що вся увага оточуючих отримає не він, а його супутниця. Або комплекси, раптом його дружина здасться дурною? Я почула цю фразу від чоловіка своєї клієнтки, вони прийшли разом і жінка розповідала про проблеми в поведінці дитини. При цьому вона згадала термін, значення якого чоловікові, мабуть був невідомий. Після цього він і сказав їй цю фразу. Що сталося з жінкою, вона стиснулася, замовкла, і попросила чоловіка продовжити розповідь. Чоловік звичайно був гордий, адже його слова справили такий “шикарний” ефект на дружину.

4. Навіщо тобі гроші, ти вдома сидиш!

Зазвичай цю фразу чують жінки в декреті. Або жінки тимчасово безробітні. Часом, вони навіть не розуміють, чому їх чоловік так змінився. Вся справа в фінансовій залежності, багато чоловіків просто не можуть жити, знаючи що дружина успішніше за них, і саме такі чоловіки починають відчувати свою владу і маніпулювати жінкою тоді, коли вона залишилася без засобів до існування.

5. Я зраджую, бо ти… нудна/втомлена/стара/повна…

В зраді завжди винні обидва, проте дуже часто, чоловікам вдається перекласти провину за свою слабкість на жінку і зробити саме її винною у зраді. Адже якби вона себе не запустиласебе/не була вагітна/ не втомилась, то він би точно не зрадив. Вірити в це наївно, чекати, що чоловік змінитися – нерозумно.

Я не закликаю до розлучення, я лише розмірковую про те, що ці фрази – дзвіночок. Можливо варто задуматися і щось у своєму житті змінити. Вірити в казку звичайно добре, але життя не нескінченне і другого шансу прожити щасливе життя з тим, хто тебе любить, може просто не бути.

Дата публікації: 10.09.2021 img Поділитися