Здоров'я та краса Консультація лікаря

Фіброаденома молочної залози: видалення новоутворення і пластика грудей

Поява ущільнень у грудях – тривожний симптом, на який кожна жінка повинна звернути увагу.

Один з різновидів доброякісних новоутворень – фіброаденома. Це еластична, з чіткими межами кулька, яка може досягати розміру 5 см. Щоб виключити її переродження в злоякісну пухлину, рекомендується видалення фіброаденоми молочної залози. Операція може бути проведена одночасно з маммопластикою під одним наркозом. Участь пластичного хірурга і лікаря-мамолога дозволить видалити потенційно небезпечне новоутворення і виконати корекцію грудей.

Виявлення і видалення фіброаденом

Найчастіше фіброаденома має маленькі розміри і її складно виявити при самостійній пальпації молочних залоз. Виявляють ущільнення при проведенні УЗД-дослідження, в тому числі перед операцією зі збільшення, зменшення або підтяжки грудей. Якщо була встановлена ​​природа доброякісного новоутворення, пластичний хірург запропонує провести одномоментне видалення фіброаденоми молочної залози і маммопластику.

Які переваги має така операція?

Проводиться під загальним наркозом за участю маммолога і пластичного хірурга.

Дозволяє на ранній стадії видалити фіброаденому одночасно з установкою імплантів, корекцією грудей або її підтяжкою.

Має короткий відновний період – 24 години перебування в стаціонарі і нетривале обмеження активності.

Перед пластикою грудей, суміщеною з видаленням фіброаденоми, в обов’язковому порядку проводиться обстеження, що включає 11 аналізів, УЗД молочних залоз, огляд терапевта, гінеколога, мамолога та пластичного хірурга.

Як відбувається операція з корекції грудей з видаленням фіброаденоми

На первинній консультації пластичний хірург проводить зовнішній огляд, пояснює пацієнтці особливості маммопластики, уточнює побажання, що стосуються корекції грудей, підбирає імпланти.

Лікар-мамолог після проведення УЗД уточнює місце розташування і розмір фіброаденом, роз’яснює природу новоутворення і допомагає пацієнтці розвіяти необґрунтовану тривогу.

При проведенні маммопластики в Києві призначається комплексне медичне обстеження.

У призначений час проводиться одномоментна операція: на першому етапі мамолог видаляє фіброаденому, на другому проводиться пластика грудей.

Реабілітація займає 1 добу: пацієнтка перебуває в клініці під наглядом хірурга. Виписка здійснюється після видалення дренажу, перев’язок та отримання рекомендацій. Подальше спостереження включає огляд на 3, 7, 14 день, через 3 місяці півроку і рік.

Мамопластика і видалення фіброаденоми грудей в Києві проводяться лікарями вищої категорії і спрямовані на збереження здоров’я жінки. Отримати відповіді на всі питання, що стосуються операції, і записатися на консультацію можна онлайн і за вказаними телефонами.

Дата публікації: 18.11.2019 img Поділитися