Доросле кохання – це те, як ми схожі

З коханими є про що мовчати...

Зріла любов – це коли немає страждання. Вона така, доросла, спокійна. Дбайлива. З бажанням, пристрастю і перервами на анекдоти. Без каменю за пазухою й бажання використовувати та вичавити до краплі. З паузами без ніяковості й повагою до життя та індивідуальності коханої людини. З делікатністю до минулих травм і повагою до людей, які любили колись.

З умінням просити без претензій, і бажанням варити каву, з розумінням, що ніхто з двох не попросить чогось, що зашкодить іншому.

Це знання, яка людина поруч. Гордість за її перемоги, бажання милуватися внутрішнім світлом, який світить всім, але тобі яскравіше і тепліше.

Доросла любов – це те, як ми схожі. З коханими є про що мовчати і є куди жити. З бажанням познайомити з близькими друзями і батьками, тому що немає сумніву, що твій вибір вірний. Та й не потрібні підтвердження і демонстрація статусу «разом», просто тому що «а як же інакше?»

Це виконання всіх тих мрій «гуляти разом», «говорити з іншим, як з собою», «тихенько посміюватись», «сила і мудрість поруч», «нарешті зустрілися».

Це розстановка пріоритетів і припинення пошуку. Пошуку чогось і когось зовні.

Джерело любові всередині і спочатку з’явилося бажання любити і тепер – гідна цього бажання людина поруч. І хоче любити.
І на це здатні обоє.

Доросла любов – це коли обоє стають сильнішими і добрішими. Це повага і обережність. У виборі слова, дії. Але не щоб «не зіпсувати враження». Обережність, щоб світ коханої людини не зачепити необережно. Не переробити, а додати підтримки, щоб стати ще щасливішими. Адже, якщо любов доросла, тобі є діло до щастя близької людини.

Справжнє бажання доросле, без проекцій. Чоловік і жінка. Без впадання в батьківські чи дитячі травми та переноси.
Це люди однакового об‘єму.

І можуть бути труднощі, можуть бути різні карти, але вони звіряються і співналаштовуються.

Для реалізації дорослого кохання важлива умова. Захотіти кохати і любити навзаєм. Стати дорослою особистістю і зцілити себе. Виявити повагу до своїх минулих травм в любові і відпустити їх.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook