Діти Сім'я

Допоможіть дитині освоїтися у класі

Новий колектив – стрес для будь-якої людини. А діти відчувають ці хвилювання особливо гостро. Щоб допомогти дитині освоїтися у класі, варто дотримуватися 5 важливих правил.

  1. Знайомство з учителем – головне. Вам необхідно подружитися з викладачем, розповісти про особливості вашої дитини та щодо виявлення проблем класу. В якості рушійної сили можете запропонувати свою допомогу. Наприклад, пересунути тумбу з квітами або обговорити з іншими батьками важливі моменти.
  2. Підготуйте вчителя та дитину до знайомства. Розкажіть викладачеві про те, як переживає ваш малюк. А дитині – ваші приємні враження від вчителя.
  3. Попросіть викладача самостійно представити дитину класу. Зазвичай класний керівник бере цю місію на себе, але через завантаженість він часто обмежується прізвищем та ім’ям малюка і стандартною фразою типу: «Він тепер буде вчитися з вами». Тому вчителю варто розповісти про те, що ви – справжній психолог і вмієте викликати прихильність до себе дітей.
  4. Підготуйтеся до знайомства. Якщо навіть насправді ви оратор так собі і далеко не екстраверт, можете скласти наочну медіа-презентацію або зібрати головні речі вашої дитини (нагороди за змагання, улюблену черепашку, хороші книги та іграшки).
  5. Дайте її час. Не тисніть на дитину допитами й суворим контролем. Це все тільки погіршить. Щиро цікавтеся її шкільним життям в розмовній формі.
Дата публікації: 03.09.2018 img Поділитися