14 речей, які потрібно запам’ятати перед тим, як обманювати свою дружину

Сучасне суспільство не обмежене жорсткими громадськими нормами, але в світі до сих цінується вірність. Чому?

Зрілі люди не сприймають вірність як обмеження. А для всіх, хто сумнівався ми публікуємо ось ці 14 причин, які, можливо, змусять задуматися.

Причина №1.

Все таємне стає явним. І з цього моменту ваше життя стає заручником вашої таємниці.

Причина №2.

Навіть разова зрада може стати причиною для руйнування вашого шлюбу. І ви втратите не тільки половину вашого майна, але і повагу оточуючих вас людей.

Причина №3.

Деякі чоловіки не зраджують, тому що бояться бути спійманими. Але хороші чоловіки залишаються вірними, тому що вони поважають себе.

Причина №4.

Зріла людина задовольняє потребу в стосунках і сексуальності з постійним партнером. Непереборне бажання зраджувати партнерам – ознака невротичного розщеплення.

Причина №5.

Закон бумерангу ніхто не відміняв.

Причина №6.

Після розлучення ви втратите приблизно половину родичів і друзів, тому що частина з них підтримає вашу дружину.

Причина №7.

Ви будете з тією жінкою, якій подобаються чоловіки, здатні обдурити жінку.

Причина №8.

Зрада, і пов’язані з цим переживання, бадьорять тільки спочатку. Руйнування сім’ї і звичного укладу серйозно б’є по здоров’ю. І не тільки того, кому зрадили, але і самому зраднику.

Причина №9.

Реальність зазвичай гірша фантазій. І об’єкт вашої пристрасті може виявитися не тільки настирливим, але і небезпечним.

Причина №10.

Якщо у вас діти, то після розлучення вони залишаться з матір’ю, тим більше в разі зради. Вони ніколи вже не будуть такими веселими та радісними, розлучення назавжди зламає їхню психіку.

Причина №12.

Якщо вас потягнуло на інших при живій дружині, подумайте, що не так у ваших стосунках. Можливо, вам необхідно відвідати психолога, і розібратися, в чому справжня причина ваших метань.

Причина №13.

Якщо у вас є діти, і ви розлучилися, вам доведеться працювати в два рази більше, щоб забезпечувати вже дві сім’ї. Аліментник – звучить не дуже гордо.

Причина №14.

Причина завжди в тому, хто зрадив. Згодом стає ясно, що всі ті ж або інші недоліки є і у нового партнера. І від себе не втечеш. 50% чоловіків зізнаються, що в другому шлюбі все стало гірше, ніж було в першому, і шкодують, що розлучилися.

Задумайтесь! Воно вам треба?

За матеріалами

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook