Домашня медтехніка разом з “Рідні Медтехніка”

Домашня медтехніка значно спростила лікування сучасної людини. Високі технології відтепер доступні кожному, тому не обов’язково ходити до клініки на процедури чи лягати у стаціонар.

Домашня медтехніка значно спростила лікування сучасної людини. Високі технології відтепер доступні кожному, тому не обов’язково ходити до клініки на процедури чи лягати у стаціонар. Кожен може самотужки контролювати стан здоров’я, робити лікувальні маніпуляції, створювати у кімнаті приємний мікроклімат.

Сертифікований товар вільно продається у профільних магазинах, таких як «Рідні Медтехніка».

Беззаперечними превагами побутової медтехніки є:

  • Зручність. Щоб зробити аналіз на рівень цукру у крові, не потрібно вставати вдосвіта і їхати у лабораторію. Швидкий тест портативного глюкометру дає результат протягом хвилини з однієї краплинки крові.
  • Простота експлуатації. Сучасна медична техніка створена для широкого кола користувачів та має інтуїтивно зрозуміле керування. Спеціально для людей похилого віку дисплеї пристроїв показують результати великими цифрами та літерами.
  • Компактність. Більшість приладів мають невеликий розмір і можуть бути використані навіть у польових умовах. Наприклад, автоматичний тонометр легко поміститься у сумку, тому його зручно брати із собою на відпочинок чи у відрядження.
  • Надійність. Уся медична техніка в обов’язковому порядку сертифікується на території України та має гарантію від виробника. Пристрої виготовляються з міцного пластику, еластичної гуми та інших зносостійких матеріалів.

Медична техніка для домашнього використання має привабливий лаконічний дизайн. Пристрої, призначені для дітей, нерідко мають яскравий корпус: на ринку можна знайти інгалятор у вигляді божої корівки чи зволожувач повітря, що світиться у темряві. Така техніка не лякає малюка, тому він не вередує під час процедур. Соляні лампи не тільки іонізують повітря та насичують його корисними мікроелементами, а й прикрашають кімнату. Такий пристрій можна презентувати в якості корисного подарунка знайомим і рідним.

Виробники постійно вдосконалюють свою продукцію. Однією з останніх розробок є невеличний автоматичний тонометр, що кріпиться на зап’ястя. Окрім стандартних функцій, він здатен запам’ятовувати 120 вимірювань, автоматично вимикається і має зручний футляр для зберігання.

Отримали нове життя і термометри. Небезпечні ртутні конструкції поступаються місцем практичним електронним приладам з гнучким кінчиком. Вони характеризуються мінімальною погрішністю. Вимірювання температури тіла займає не більше двох хвилин.

На сайті компанії «Рідні Медтехніка» ви знайдете широкий асортимент якісної медичної техніки за доступною ціною.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook