Здоров'я та краса Сам собі лікар

Домашня медтехніка разом з “Рідні Медтехніка”

Домашня медтехніка значно спростила лікування сучасної людини. Високі технології відтепер доступні кожному, тому не обов’язково ходити до клініки на процедури чи лягати у стаціонар.

Домашня медтехніка значно спростила лікування сучасної людини. Високі технології відтепер доступні кожному, тому не обов’язково ходити до клініки на процедури чи лягати у стаціонар. Кожен може самотужки контролювати стан здоров’я, робити лікувальні маніпуляції, створювати у кімнаті приємний мікроклімат.

Сертифікований товар вільно продається у профільних магазинах, таких як «Рідні Медтехніка».

Беззаперечними превагами побутової медтехніки є:

  • Зручність. Щоб зробити аналіз на рівень цукру у крові, не потрібно вставати вдосвіта і їхати у лабораторію. Швидкий тест портативного глюкометру дає результат протягом хвилини з однієї краплинки крові.
  • Простота експлуатації. Сучасна медична техніка створена для широкого кола користувачів та має інтуїтивно зрозуміле керування. Спеціально для людей похилого віку дисплеї пристроїв показують результати великими цифрами та літерами.
  • Компактність. Більшість приладів мають невеликий розмір і можуть бути використані навіть у польових умовах. Наприклад, автоматичний тонометр легко поміститься у сумку, тому його зручно брати із собою на відпочинок чи у відрядження.
  • Надійність. Уся медична техніка в обов’язковому порядку сертифікується на території України та має гарантію від виробника. Пристрої виготовляються з міцного пластику, еластичної гуми та інших зносостійких матеріалів.

Медична техніка для домашнього використання має привабливий лаконічний дизайн. Пристрої, призначені для дітей, нерідко мають яскравий корпус: на ринку можна знайти інгалятор у вигляді божої корівки чи зволожувач повітря, що світиться у темряві. Така техніка не лякає малюка, тому він не вередує під час процедур. Соляні лампи не тільки іонізують повітря та насичують його корисними мікроелементами, а й прикрашають кімнату. Такий пристрій можна презентувати в якості корисного подарунка знайомим і рідним.

Виробники постійно вдосконалюють свою продукцію. Однією з останніх розробок є невеличний автоматичний тонометр, що кріпиться на зап’ястя. Окрім стандартних функцій, він здатен запам’ятовувати 120 вимірювань, автоматично вимикається і має зручний футляр для зберігання.

Отримали нове життя і термометри. Небезпечні ртутні конструкції поступаються місцем практичним електронним приладам з гнучким кінчиком. Вони характеризуються мінімальною погрішністю. Вимірювання температури тіла займає не більше двох хвилин.

На сайті компанії «Рідні Медтехніка» ви знайдете широкий асортимент якісної медичної техніки за доступною ціною.

Дата публікації: 09.04.2019 img Поділитися