Здоров'я та краса Краса

Домашній гель для волосся і лікує, і красу творить

Компоненти саморобного гелю зміцнюють та лікують ослаблене волосся, поліпшують кровопостачання шкіри голови й стимулюють ріст волосся.

Саморобний гель для волосся, який ми пропонуємо вашій увазі, не потребує великих затрат на виготовлення, а волоссю надає об’єму й робить його слухняним без будь-яких хімічних речовин. Окрім того, компоненти, що входять до його складу, сприяють зміцненню й лікують ослаблене волосся, поліпшують кровопостачання шкіри голови й стимулюють ріст волосся. Якщо ви блондинка, то можете замінити ефірну олію з розмарину на лимонну, яка добре впливає на світле волосся.

Отож:
1 ст. ложка насіння льону, 0,5 скл. води, 2,5 мл ефірної олії (з розмарину чи лимона).

E маленькій каструльці змішайте насіння льону з водою й доведіть до кипіння. Прокип’ятіть приблизно хвилину , відтак зніміть з вогню, накрийте кришкою й дайте настоятися протягом 15 хвилин. Процідіть, перелийте у пляшку з темного скла і хай повністю охолоне. Додайте ефірну олію й злегка струсоніть, щоб перемішати. Використовуйте тоді, коли волосся ще вологе, перед укладкою, або на сухому волоссі, якщо хочете зробити його слухнянішим.

Дата публікації: 18.03.2017 img Поділитися