Читання – найкращий спосіб підвищити IQ вашої дитини

Дослідження доводять, що читання та обговорення книги з дитиною – найкращий спосіб підвищити її IQ. Шкільна успішність безпосередньо залежить від показників читання. Діти, які самостійно вибирають книги, стають кращими читачами і отримують більш високі оцінки з усіх предметів.


Більшість батьків купують книги в надії, що дітям сподобається читати. Але в середній школі багато хто обмежується лише виданнями, які входять до обов’язкової програми. Що відбувається? Діти люблять перегортати книги та отримують задоволення від читання в початковій школі. Але життя пропонує так багато інших розваг, що читання починає здаватися роботою, а не грою. Тому мало хто добирається до того чудового місця, в яке хочеться зануритися з головою.

Прищепити любов до читання і розвинути розумові здібності дитини можна різними способами. Письменниця Доріс Лессінг радила батькам, які хотіли, щоб їхні діти читали залишати на книгах напис «заборонено».

Раннє читання

Починати краще з самого раннього віку і не тільки перед сном. Створіть «ритуал зв’язку» у зручний час, який об’єднає обійми з любов’ю до читання. Кожен раз, коли вам потрібна «перерва», беріть книгу і читайте малюкові.

Не змушувати

Для більшості дітей навчатися читанню так само природно, як дихати. Головна мета батьків не в тому, щоб стежити за вимовою слів, а в тому, щоб заохочувати любов до літератури. Змушуючи і повчаючи, можна «вбити» все задоволення від читання.

Читати завжди

Не припиняйте читати малюкові, навіть коли він навчиться робити це сам. Читайте йому стільки, скільки він вам дозволить. Продовжуючи читати, ви зможете зберегти його зацікавленість у розвитку власних навичок. Це принесе вам емоційне спілкування один з одним і багато «їжі» для розмов.

Поліпшення навички

Допомагайте дитині поліпшувати навички, чергуючи з ним читання сторінок вголос. Але якщо він «спіткнеться» не зупиняйте і не змушуйте знову озвучувати слово. Ваша мета – зберегти захват від книги і продовжити рух вперед разом з її героями.

Гарний вибір

На сайті mybook.biz.ua зібрана чудова колекція дитячої літератури. Віртуальний магазин пропонує:

  • занурення в казковий світ Крістіана Андерсена і Братів Грімм;
  • розслідування детективних історій Артура Конан-Дойля;
  • захоплюючі пригоди героїв Фенімора Купера та Олександра Дюма;
  • кумедні історії про тварин Редьярда Кіплінга.

Зрозумілий інтерфейс, багатий асортимент, зручний каталог, швидке оформлення, видавнича ціна, приваблива система бонусів і доставка по всій Україні здатні перетворити справжніх цінителів літератури в постійних клієнтів онлайнової книгарні Майбук.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook