Здоров'я та краса Схуднення

Чим замінити цукор, сіль та масло?

Дієтологи стверджують, що найшкідливіші для нашого здоров’я продукти це сіль, цукор, вершкове масло і продукти з білого борошна.

Дієтологи стверджують, що найшкідливіші для нашого здоров’я продукти це сіль, цукор, вершкове масло і продукти з білого борошна. Крім того були запропоновані альтернативні продукти які приносять користь.

Як відомо, сіль – основна причина розвитку високого кров’яного тиску, яке призводить до ураження органів-мішеней і відповідно раннього летального результату від хвороб серцево-судинної системи. Дієтологи рекомендують замінити сіль різними спеціями.

Цукор – робить негативний вплив на вагу тіла за рахунок високого вмісту вуглеводів і коливання рівня інсуліну в крові. Замінити цукор можна медом, який не призводить до накопичення зайвих калорій.

Вершкове масло багате насиченими жирами, які шкідливі для серцево-судинної системи. Крім того, ці жири не засвоюються організмом і накопичуються, викликаючи ожиріння і атеросклероз судин. Вершкове масло необхідно замінити найбільш корисним оливковою або лляною олією.

Продукти виготовлені з білого борошна багаті простими вуглеводами, оскільки корисні речовини з борошна видаляються в процесі перемелювання зерен. З цієї причини необхідно вживати в їжу пасту і хліб з цільнозернових продуктів.

Дата публікації: 13.06.2017 img Поділитися