Здоров'я та краса Народна медицина

Чим корисна хурма для організму, і що буде з вашою вагою, серцем і тиском, якщо її їсти щодня

Хурма – неймовірно корисний продукт, який з’являється в нашому домі напередодні перших холодів. Як же прекрасно мати можливість насолодитися нею! У деяких випадках вона надає організму людини навіть більше користі, ніж яблука.

Виявляється, користь хурми безмежна, вона може допомогти вам упоратися з різними захворюваннями. Хурма або як її інакше називають, китайський персик або оранжеве сонце, це таке вічнозелене дерево, що виростає в тропічних країнах. Плодоносить дерево великими ягодами яскравого помаранчевого кольору.

Сприяє швидкому зниженню ваги

Дієтологи всього світу відзначають, що хурма – вельми ефективний продукт, що сприяє швидкому зниженню ваги. Незважаючи на те, що хурма – досить солодкий фрукт, вона має низьку калорійність.

Нині величезну популярність здобули дієти з включенням хурми в щоденний раціон. А все завдяки тому, що цей продукт здатний за короткий термін наситити організм.

Зрозуміло, дотримуючись подібної дієти, слід правильно харчуватися і вести здоровий спосіб життя.

Покращує роботу шлунково-кишкового тракту

Лікарі наполегливо рекомендують вживати цей продукт при розладах травлення і різноманітних заxворюваннях шлyнка. За допомогою відвару з хурми можна вилікувати навіть хронічну діарею!

Для приготування напою потрібно залити 6 стиглих фруктів трьома склянками окропу. Потім дайте відвару настоятися протягом 20 хвилин.

На кінцевому етапі слід процідити лікувальний засіб за допомогою сита. Потрібно вживати по 500 грамів настою кожні 4 години.

Зміцнює серцево-судинну систему

Хурма містить велику кількість калію, а також глюкози і фруктози. Це дуже позитивно впливає на роботу сеpцево-судинної системи. Лікарі рекомендують вживати хурму людям, які стpaждають від гіпертонії.

Позитивно впливає на нервову систему

Хурма має тонізуючу властивість. Дуже корисно вживати цей продукт тим, хто стpaждає від розладів сну.

Хурма підвищує імунітет, завдяки чому збільшується здатність організму протистояти різноманітним стpeсам і iнфекціям.

Дата публікації: 29.01.2019 img Поділитися