Дім Садиба

Чи варто купувати посудомийну машину і як нею користуватись

Питання: мати або не мати? Якщо на вашій кухні все ще не встановлена вбудована посудомийка, то ви точно про неї мрієте. Є, звичайно, і ті, хто не бажає бачити на своїй території цього, за їхніми словами, «монстра».

Отже, ви вже придбали або тільки збираєтеся придбати собі цей чудовий пристрій, що полегшує життя в рази, здатний звільнити вас від малоприємного заняття, подарувати додатковий час для більш цікавих занять. Ми розповімо про те, що вам знадобиться під час майбутнього використання.

Ціна. Разом з посудомийною машиною вам обов’язково доведеться придбати миючий засіб, ополіскувач та сіль для посудомийної машини. Все це знадобиться в процесі експлуатації. Початкова вартість супутніх товарів шокує, здається, що миття посуду – справа невиправдано дорога і є нічим іншим, як розкішшю. Але, повірте, це всього лише перша думка і вона оманлива.

В першу чергу, за рахунок того, що в магазинах, які торгують побутовою технікою, представлені лише миючі засоби та ополіскувачі від дорогих виробників за високою ціною, навіть сіль для посудомийної машини коштуватиме, як крило від “винищувача”. У звичайному супермаркеті ви зможете придбати все це набагато дешевше.

Наступне питання, що виникає в головах користувачів посудомийної машинки: “А чи потрібно стільки хімії для миття тарілок і ложок?” Може, простіше просто засоби для миття посуду налити? Вони набагато дешевші. Ні! Навіть не ризикуйте. Крім того, що порошки і таблетки спеціально розроблені для того, щоб відмивати ваші ложки і виделки від забруднень без механічного тертя і зусиль, так є і ще один важливий пункт – піноутворення. Якщо в рідинах для миття посуду є ці бульбашки, то в посудомийці це серйозний мінус, який загрожує вашій кухні потопом. Бережіть своє майно.

Те, на чому ви дійсно можете заощадити – це ополіскувач. Його можна і не доливати, єдине, що вас не порадує, це залишені після миття посуду плями від води. Якщо ви готові натирати свій посуд після миття до блиску, то, звичайно, ви можете і заощадити.

Сіль для посудомийної машини – це те, на чому економити не можна. Через те, що вона приводить в норму водопровідну воду. Не варто думати, що це якась нісенітниця, все одно помиє. Помиє, звичайно, але питання в тому, як добре і як довго. В принципі, провести експеримент ви можете, але ті, хто вже робив так, запевняють, що дійти до кінця вам завадить банальна лінь і небажання перемивати посуд.

У жорсткій водопровідній воді миючі якості ваших засобів знижуються в рази. Мало того, що посуд не відмивається від забруднень, так ще й залишаються білясті плями. Ми вже навіть не будемо міркувати про те, як швидко осяде вапняний наліт на нагрівальних елементах і агрегат стане несправним, якщо не додавати сіль для посудомийної машини.

Хотілося б сказати і пару слів про те, що на ринку представлені як дорогі екземпляри засобів для миття посуду в спеціалізованій техніці, так і бюджетні. Ви неодмінно знайдете підходяще для вас і вашого гаманця і будете насолоджуватися дитям прогресу – посудомийною машиною.

Дата публікації: 30.01.2019 img Поділитися