“Рожа» або бешиха- це бактеріальна хвороба шкіри, яка спричиняється стрептококами. Як її лікувати, розповідає дерматолог Катерина Бакіко.
Як виглядає?
На шкірі спочатку з’являєть свербіж, набряк, печіння та різке, чітке почервоніння шкіри, яке поширюється, рідше- міхурі . Також пацієнти можуть відчувати біль мязів та суглобів, гарячку, нудоту, біль, збільшення лімфатичних вузлів.
Хто у групі ризику?
Люди з порушенням лімфовідтоку з кінцівок, у кого є хвороби судин, пацієнти, у кого є знижений імунітет (через хвороби або ліки), також є порушення цілісності шкіри (внаслідок хвороб шкіри чи організму, укуси, мікротріщини), надмірна вага та ін.
Чим небезепечна бешиха?
Може швидко розповсюджуватись по організму, та спричиняти масивні ураження інших органів- пневмонії, менінгіт, гангрену та ампутацію як наслідок, зараження крові та навіть смерть.
Яке лікування?

Також важливе-







Тож чи потрібно спалювати рожу?
Ні, цей метод немає жодного стосунку до лікування, адже магія та «особливе світло чи тепло» не лікує інфекцію. Взагалі.
Стрептококам все одно на червоне світло чи спеціальне тепло. Смертність від інфекції у «доантибіотикову еру» була близько 46%, зараз вона є нижче 1%.
Чому ж комусь допомагає?
Люди паралельно лікуються сильними антибіотиками, звичайно, що їм допомагає, але не спалювання.
Незначна інфекція шкіри може і сама проходити, але не через спалювання. Проте це не привід не лікуватись. Бешиха є небезпечна, тому зволікання можуть мати плачевні наслідки.

Post Views: 256