Здоров'я та краса Краса

Чотири зимових міфи про красу

Щоб підтримувати красу, бути в хорошій формі взимку, вам варто продовжити читати, щоб дізнатися, яких вимог в холодну погоду ви повинні дотримуватися.

Мільйон і один міф про красу були придумані і поширені протягом багатьох років. Якщо ви вищипуєте один сивий волосок, два (або й більше) виросте на їх місці! Люди з жирною шкірою не можуть використовувати олійки для тіла! Чарівні ліки від целюліту дійсно існують! На щастя чи ні, але жодне з цих помилок не є істинним.

Тим не менш, є кілька непідтверджених «міфів» краси, які насправді зовсім не є міфами.

1 . Надмірне лущення шкіри – добре 

Picture01

Коли справа доходить до лущення шкіри, зазвичай є два типи людей: ті, хто думає, що це повинно бути щоденною процедурою в їх житті, і ті, хто навряд чи робить це, якщо взагалі коли-небудь. В ідеальному світі кожен може опинитися десь посередині, але, якщо ви постійно здираєте шкіру, яка лущиться, дозвольте  пояснити, чому ви наносите більше шкоди своїй шкірі, ніж користі.

Хоча відлущування один або два рази на тиждень може зберегти вашу шкіру чистою, надмірне відлущування може повністю позбавити вашу шкіру жиру і вона буде навіть розтріскуватися, що призводить до додаткової сухості, уповільнення оновлення клітин і проривів. Іншими словами, відлущування – це добре (і дуже необхідно!), Але не перестарайтеся.

2. Можна не змінювати косметичні засоби в залежності від погоди

Picture02

Незалежно від того, чи є ваша шкіра обличчя жирною, сухою або десь між ними, коли температура падає, ваша шкіра має тенденцію до сухості. Тому зимовий догляд за обличчям повинен бути особливим. Холодне, сухе повітря сприяє зневодненню шкіри, лущенню, розтріскуванню і огрубінню. Подібно до того, як ви б замінили свій літній легкий крем на жирніший зимовий, наповнений поживними інгредієнтами, ваш підхід до макіяжу повинен наслідувати його приклад – починаючи з вашої основи для макіяжу. Обов’язково вибирайте формулу з урахуванням погоди, приділяючи особливу увагу інгредієнтам, типу шкіри, для якого вона призначена, і унікальним перевагам. В цьому і полягає зимовий догляд за шкірою.

3. Гаряча вода не зневоднює шкіру

Picture03

Провівши цілий день (або навіть кілька хвилин) на пронизливому холодному повітрі, гарячий душ може здатися ідеальним рішенням. Але не піддавайтеся спокусі і вислухайте нас; тимчасове полегшення від гарячої води на вашій шкірі не варте наслідків.

Так само, як і надмірне розтягнення, гаряча вода може позбавити вашу шкіру ефірних масел і пошкодити поверхню вашої шкіри, викликаючи сухість і роздратування. Тому, замість того, щоб піднімати тепло повністю (буквально), тримайте воду якомога ближче до тепла, наскільки це можливо. Можливо, зараз це не звучить заманливо, але повірте нам, ви оціните це в довгостроковій перспективі.

4. Тканини не мають значення

Picture04

Верхній одяг, теплі шари і взуття – не єдині речі, на які варто звернути увагу при більш холодних температурах. Деякі з них мають серйозні переваги для сухої шкіри, в той час як інші краще уникати з ризиком подальшого роздратування. Остання категорія включає в себе такі тканини, як шерсть і все синтетичне – поліестер, акрил, віскоза, нейлон, спандекс, список дуже довгий. Замість цього, пріоритет віддається м’яким і ніжним тканинам, виготовленим з натуральних волокон, таких як бавовна, шовк або льон. Якщо у вас є екзема, взагалі чутлива шкіра або ви просто боретеся з тимчасовим нападом сухості, ця, здавалося б, невелика деталь може мати велике значення.

Дата публікації: 11.01.2021 img Поділитися