Здоров'я та краса Краса

Чотири ознаки недоглянутості

Іноді навіть дорого одягнені пані не можуть похвалитися цим, чому так відбувається?

Краса – поняття дуже індивідуальне, немає жінок, які не подобалися б нікому, і немає жінок, які подобаються всім. У сучасному світі красива жінка це перш за все доглянута жінка. Є речі, які псують образи, роблять їх неохайними, неакуратними, вульгарними. Важливо не лише купити дорогий одяг, наростити вії або нігті. Набагато важливіше виглядати доглянутою! 

Щоб ваш вигляд не справляв враження неохайного, не допускайте таких моментів.

1 Брудне волосся

Несвіжі пасма здатні відштовхнути кого завгодно і зіпсувати враження остаточно. Чесно кажучи, йти кудись з брудним волоссям аж ніяк не можна. Це непривабливо і навіть жахливо. Немає часу вимити голову? Купіть сухий шампунь і користуйтеся ним в форс-мажорних обставинах.

2 Недоглянуті брови

Це і невідповідна форма, і відсутність корекції, зарості, малювання олівцем, яке кидається в очі відразу. Брови часто псують обличчя, виглядають непропорційно. Сходіть до бровіста, сформуйте правильні брови, які вам пасуватимуть, а потім просто підтримуйте форму.

3 Проблеми з зубами і запахом з рота

Ще один момент, якому важко знайти виправдання. Зуби необов’язково повинні бути дуже білими, але вони повинні бути здоровими. Без цього доглянутого образу не домогтися. Крім того неприємний запах відштовхує людей, стежте за порожниною рота і купите освіжувач для рота.

4 Недоглянуті нігті

Вчасно відвідуйте майстрів, бо відрослі нігті, облізлий лак – це  просто жахливо й робить ваш образ неохайним. Можна просто зробити манікюр і підстригти нігті – головне доглянутість, а не складний дизайн.

Слідкуйте за собою, це не вимагає величезних грошей або масу часу. Зате ви завжди будете бездоганні і елегантні.

 

Дата публікації: 13.01.2021 img Поділитися