Здоров'я та краса Сам собі лікар

Чому жінкам шкідливо сидіти в позі «нога на ногу»

Попри те, що поза “нога на ногу” досить зручна і фотогенічна, жінкам рекомендують від неї відмовитися, тому що вона здатна викликати проблеми зі здоров’ям.

Фахівці відзначили: сидіти в позі нога за ногу може бути небезпечною, оскільки є ймовірність затиску нервових закінчень. При схрещуванні ніг страждає опорна кінцівка, а також стискається малогомілковий нерв, що проходить через підколінну ямку. В результаті може виникнути оніміння ступні та гомілки.

Також експерти кажуть, що у жінок в такій позі перетискаються не тільки нерви, а й вени. Особлива шкода полягає в тому, що серце перестає отримувати достатню кількість крові та кисню. В результаті інші кровоносні судини переймають цю функцію, що збільшує навантаження. Як наслідок, підвищується кров’яний тиск, а це призводить до пошкодження судин.

Ще лікарі вважають, що довго в такому положенні сидіти не можна через те, що можна отримати криву спину і перекошений таз. В результаті вас будуть мучити постійні болі та дискомфорт в суглобах і м’язах.

Якщо ви ведете малорухливий спосіб життя і змушені кілька годин сидіти на роботі за столом, то намагайтеся, принаймні сидіти правильно, не схрещуючи ноги. І кожну годину вставайте й робіть розминку.

Дата публікації: 26.08.2021 img Поділитися