Чому вага не зменшується

Ви озброїлись дієтою, вправами з ютюбу, натхненно почали війну з клятим жиром, а чортові ваги не хочуть вас порадувати - вага не міняється? Тоді прочитайте і дізнаєтеся чому.
Парадоксальне явище: овочі їмо, курячою грудкою заїдаємо, своїми кістками на тренуванні мотиляємо, вулицями міста гуляємо, а ваги зрадливо показують одні і ті ж цифри. Дочитавши цей текст до кінця, дізнаєтесь, де пес зарився.

Стрес і вага

Запам’ятайте: стрес затримує воду. Чи може безхвостий ссавець, який, кинувши додолу палку ковбаси салямі, взявся за клопіткий процес редукції жиру, напоротись на стрес? Ще й як може!
Зміна звичного способу життя завжди веде до стресу. Заміна коханого дивана, який так добре адаптувався до форми нашого тіла, на фітнес-коврик – стрес. І це я навіть не про фізичні вправи, а про появу в нашому житті нового предмета – коврика для фітнесу, хай йому грець.
Далі гірше. Ходив собі по хаті і пхав до рота все, що душа бажала, а тепер дзуськи. Треба думати, що, коли і скільки. Стрес? Стресище!
А ще дефіцит калорій. Без цього хлопа у вас схуднути шансів не більше, ніж рибі милуватись полями-лісами з висоти пташиного польоту. А дефіцит калорій – стрес для організму.
Фізичні вправи – стрес. Щоб ви не вірили мені на слово, не випускаючи телефон з рук, випростайтесь на прямі ноги і присядьте з декілька десятків разів. Стрес? Стрес!

Як мінімізувати стрес

Якщо ви зібрались худнути, то, офіційно заявляю, стресу вам не уникнути! Але його можна мінімізувати. Не сідайте на голодні дієти, створіть поміркований дефіцит (до 25%). І не треба кидатись на фізичні вправи, як пес на кусок м’яса. Почніть з малого і плавно, поступово рухайтесь до великого. Поступово збільшуйте кількість, тривалість, об’єм та інтенсивність тренування.
А щодо коврика, то що його боятись? Тішитись треба. Радіти тому, що ви робите щось нове в своєму житті. Адже нове – це завжди розвиток.
Стрес спричинений схудненням, особливо його форсованою варіацією, може затримувати воду. На практиці воно виглядає так: ви втратили кілограм жиру, а організм затримав кілограм води. Стаєте на ваги, а там стабільність, без змін. Почекайте, не панікуйте. Організм адаптується до нового ритму життя, рівень стресу знизиться, зайва вода покине ваше тіло.
Але, якщо ви регулярно порушуєте дієту, пропускаєте тренування, не слід вішати собі самотужки на слухові аналізатори макарони, дана історія не про вас. Будьте щирі із собою!
Автор – експерт зі схуднення Віктор Мандзяк

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook