Здоров'я та краса Консультація лікаря

Чому не треба соромитись та боятися робити пластичні операції?

Сьогодні часто можна почути думки, що пластична хірургія стала засобом маніпулювання, спробою людини обдурити природу та оточуючих. Можливо, для когось це так. Але ж скільки у світі людей, яким недоліки зовнішності справді заважають жити повноцінно, провокують в них комплекси та зневіру. Саме їм пластична хірургія дійсно необхідна і користуватися послугами пластичних хірургів не повинно бути соромно.

Які проблеми здатна вирішити сучасна пластична хірургія?

Любити себе, приймати таким, як ти є, дуже важливо. Але не завжди це вдається. Не всі в змозі прийняти свої недоліки або зробити їх частиною образу, тому комплекси з приводу зовнішності дуже часто провокують у деяких людей серйозні психологічні проблеми, а іноді й думки про самогубство. Якщо тверезо оцінити ситуацію, то можна зрозуміти: в деяких випадках доречний пластичний хірург, а не психолог.

Про які ж випадки йдеться? Сучасна пластична хірургія здатна скоригувати будь-які недоліки людської зовнішності. Найчастіше на сайті клініки ANACOSMA в розділі “Пластична хірургія”  https://anacosmo.ua/plasticheskaya-hirurgiya/ викликають інтерес такі види операцій:

  • ринопластика;
  • отопластика;
  • абдомінопластика;
  • збільшення грудей.

Усі ці операції призводять до того, що людина отримує зовнішність, яка її влаштовує. Це наділяє її впевненістю, розвиває комунікаційні навички, допомагає цілеспрямовано йти до своєї мети. Багато позитивних змін? Так, і тому бажання стати красивішим для себе і оточуючих точно не слід ігнорувати.

Чому не потрібно боятися пластичної операції?

Багато хто відчуває підсвідомий страх перед пластичною операцією. Це цілком зрозуміло та нормально. Але сучасна пластична хірургія настільки розвинулась, що процент невдалих операцій дуже близький до нуля.

Перед будь-якою операцією пацієнтам проводять комплексне обстеження організму, щоб виявити приховані хвороби або патології, які можуть вплинути на результат хірургічного втручання, а тому й не треба думати про можливі ускладнення.

Ще одне актуальне питання — анестезія. Без неї операцію провести неможливо, і цей факт треба адекватно сприймати. Чи може людина прокинутися у розпал хірургічних маніпуляцій? Ні, бо за її станом щохвилини слідкує досвідчений анестезіолог.

Зважившись на операцію, чоловік або жінка отримує консультацію пластичного хірурга. Його досвід і кваліфікація дозволяє точно оцінити ступінь проблеми і необхідність використання хірургії для її вирішення в цілому. Жоден лікар не буде примушувати людину відмовитись від свого бажання змінити зовнішність на краще, але ж аргументи фахівця почути завжди корисно.

Тому боятися пластичної хірургії не треба. Коли вона необхідна, то приносить лише користь та позитивні зміни у життя пацієнта.

Дата публікації: 28.08.2019 img Поділитися