Сім'я Стосунки

Чому чоловіки і жінки мислять по-різному. Геніальне пояснення!

Жінки створені набагато складнішими, ніж чоловіки. У чоловіків все просто, у жінок – складно. Знаєте, чому? Тому що у них абсолютно різні біологічні налаштування мозку. Читайте далі!

Чоловічі мізки – це пристрій, в якому панує ідеальний порядок. У них все розкладено по окремих коробках.

Секс – в одній «коробці», спорт – в другій, робота – в третій. У чоловіків є багато коробок буквально для всього. Є «коробка» для автомобіля, є «коробка» для грошей, є «коробка», де зберігаються думки про роботу. Є «коробка» і для жінок. Є окрема коробка для дітей. Окрема «коробка» – це думки про матір.

Чоловіки все і завжди складають в ці коробки. І є одне правило: поки розгрібаєш одну коробку, інші чіпати не можна. Якщо чоловік обговорює конкретне питання, він дістає конкретну коробку, відкриває її і обговорює тільки те, що в тій коробці. Тоді він закриває її і кладе на місце дуже, дуже обережно, щоб не зачепити інші коробки.

З жіночим мозком все інакше. Жіночий мозок дуже, дуже відрізняється від чоловічого. Жіночий мозок – це великий клубок з дроту, де все пов’язано з усім.

Гроші пов’язані з машиною, машина – з роботою, діти – з вашою матір’ю, все з усім пов’язане. В результаті, розумовий процес у жінок – це як широкосмугова магістраль, на якій все однією однією формою енергії – емоціями.

Ось чому жінки пам’ятають усе. Тому що, якщо вони беруть будь-яку подію зі свого життя і підключають її до емоцій, вона залишиться у пам’яті надовго.

Чому в чоловіків все не так? Тому що, по-перше, вони часто забувають переглядати свої коробки. По-друге, їх взагалі мало що турбує по-справжньому. А жінки піклуються про все і відразу. Вони просто люблять цей процес.

А ще у чоловіків в голові є одна «коробка», про яку більшість жінок не підозрює. Це “порожня коробка”.

Це їх улюблена коробка. Якщо у чоловіка є шанс це зробити, він завжди дістає з підсвідомості саме її. Що може бути краще, ніж абсолютно порожній мозок протягом декількох годин? Ось чому вони так люблять рибалку.

І насправді це підтверджено науково. Кілька років тому Університет Пенсільванії провів дослідження і виявив, що чоловіки дійсно можуть відключатися, не думати ні про що, і при цьому дихати. На відміну від жінок. У них такого навику немає.

Жіночий розум ніколи не зупиняється. Прекрасна половина людства просто не може усвідомити “порожню коробку”. Це, звичайно, зводить жінок з розуму, тому що ніщо так не дратує їх, як чоловік, який сидить і нічого не робить.

Переклад Coffee & Milk за матеріалами Марка Гунвора

Дата публікації: 27.03.2019 img Поділитися