Сім'я Стосунки

Чоловік буде твоїм назавжди, якщо ти скажеш йому цю фразу

І ось яку… Сильна стать підтверджує!

На які тільки хитрощі не йдуть жінки, щоб підкорити чоловіка, а особливо, щоб його утримати! Макіяж, педикюр, манікюр, депіляція, фітнес – це лише малий перелік, який допомагає тримати себе в формі і вигідно виділятися серед інших дам. Всі ми знаємо, що чоловіки люблять очима, тому вкладаємо багато сил і коштів в свою оболонку.

Знамениті «губки бантиком, попка краником» лише змушують чоловіка звернути на тебе увагу. Безумовно, підтримувати красу потрібно, але утримує чоловіка на довгі роки зовсім інше. Ми розповімо тобі, в чому криється секрет довгих і щасливих стосунків.

Як підкорити чоловіка

Звичайно ж, ніхто не порадить, як підкорити серце чоловіка, краще, ніж самі представники сильної статі. Саме до них ми і звернулися, щоб дізнатися секрет їхнього кохання і вірності. Виявилося, що вся справа в словах. Так, вони не заперечують, що жінка повинна бути красунею. Але для них це як само собою зрозуміле. Кілька чоловіків зізналися, що пестить їx слух і як жінка буквально одним словом може підкорити чоловіка і приручити назавжди.

Що говорити чоловікові

«Скажи, що ти відчуваєш себе в безпеці поряд зі мною. Адже це те, що закладено в нас природою, і такий комплімент зачіпає на підсвідомому рівні. Відразу хочеться бути захисником цієї тендітної жінки все життя».

«Мені так подобається, коли мене називають сексуальним і сильним. Але найчастіше жінки називають своїх коханих хорошими, добрими, милими… Але ось як з такою бути справжнім чоловіком?».

«Я так часто чую, що дівчата люблять компліменти і вимагають цього від чоловіків. А самі можуть годинами хвалити чоловіка перед подругою, але при цьому не скажуть приємних слів свого обранця. Для нас також важливо чути похвалу. У стосунках необхідний діалог і приємні слова».

«Я хочу бути поруч з тобою, і ти мені дійсно потрібен», – скажи щось в цьому роді. Чоловікові дуже важливо це чути. Всі жінки хочуть від нас неймовірних подвигів і зусиль. А так важливо знати, що їй потрібен саме ти і ніхто більше. Тоді розумієш, заради чого стараєшся».

«Спасибі – це магічне слово. Всі знають його силу, але чомусь не говорять. Коли мені дякують навіть за повсякденні вчинки, це дуже сильно підбадьорює і надихає».

«… сантиметрів – це якраз те, що мені потрібно. Терпіти не можу величезні розміри».

«Моя дружина дуже рідко говорить, що я відмінний батько і чоловік. Але коли говорить, я хочу намагатися для сім’ї ще більше!»

«У моєї дівчини є діти від попереднього шлюбу. Вчора я з ними просидів весь вечір: грав, годував, читав казки… Вона навіть не подякувала мені за це. А потім будуть претензії, чому я щось не хочу робити».

«Будь-який варіант фрази: “Мені подобається бути з тобою поруч”».

«Так хочеться чути про віддачу, а не тільки про те, що ти щось повинен. Одного разу дівчина мого друга сказала тост: “Я бажаю тобі в будь-яких життєвих ситуаціях бути сильним чоловіком, а я в свою чергу постараюся бути твоїм натхненням”. У неї закохалися всі…»

Гордість – це ворог стосунків. Завжди говоріть теплі слова своїй другій половинці, адже вони мають величезну силу. Віддача не змусить довго чекати.

Любіть один одного!

За матеріалами

Дата публікації: 08.01.2021 img Поділитися