Дім Цікаво

Час робити ремонт

Чи можна почекати з ремонтом, а в яких випадках він є нагальною потребою? Якщо ви помітили у власному помешканні якусь із цих ознак, отже, пора робити ремонт.

Як от буває: живеш собі у квартирі з приємним оформленням та зручними меблями і, начебто все в ній влаштовує, та настає момент, коли речі починають сприйматися дещо інакше. Гості на порозі, а ти помічаєш, що обстановка застаріла, а шпалери якісь тьмяні, і світло не надто яскраве, і взагалі – настала пора замовити ремонт квартири під ключ. А тим часом всупереч потребі, починаєш думати, а чи варто поспішати. Можливо житло виглядає не так погано і ремонтні роботи зачекають ще якісь 2-3, а то і 10 років.

Чи треба зволікати з ремонтом і, у яких випадках він дійсно стає нагальною потребою? Якщо ви помітили у власному помешканні якусь із наступних ознак, слід зауважити – час змін прийшов. Цього не варто лякатися, адже рішення всіх ваших проблем у цій сфері візьме на себе ремонтно-будівельна команда Капітель.

Коли житло потребує ремонту

Ви можете зрозуміти це, відмітивши наявність певних ознак. Помічаєте, що часто почали «вилітати пробки»? Зазвичай основною причиною виникнення таких ситуацій стають проблеми з електропроводкою. Існує велика ймовірність, що настала пора її замінити, та не варто з поспіхом штробити стіни, в першу чергу, слід поспілкуватися зі спеціалістами, які дадуть обґрунтований висновок і, не виключено, що обмежаться заміною «автомату».

Іншою причиною, через яку люди затівають капітальний ремонт, стає підтікання водопроводу. Звісно, якби мова йшла про несправний кран, то власник житла міг би його замінити самостійно, але проблему із затопленням сусідів мають вирішувати професіонали. Скоріш за все знадобиться:

  • демонтаж старої системи;
  • установка нового водопроводу;
  • заміна кахлю на стінах та підлозі.

Ремонт у ванні дозволить ефектно замаскувати відкритий водопровід і зробити кімнату гарною, стильною, більш зручною.

Що цікаво, підсилена робота радіаторів теж часто стає причиною ремонтних робіт. Нестерпний жар від батареї створює суттєвий дискомфорт, а варто лише відкрити кватирку, як морозний вітер з вулиці змушує відмовитись від ухваленого рішення. Через надмірно жарке та сухе повітря перебування у кімнаті не зносять рослини та й речі доводиться ховати подалі від надто активного джерела тепла. Насправді ж немає сенсу так потерпати, коли у вільному доступі є регульовані опалювальні системи. Звісно, після їх установки доведеться зробити певний ремонт довколишнього простору.

Цвіль на стінах – ще одна причина невідкладних ремонтних робіт. У темних плямах невідомого походження далеко не відразу впізнаєш грибок, особливо, якщо раніше з ним ніколи не стикався. Спроби розв’язувати проблему, обмежившись заміною шпалер, не принесуть жодного ефекту, адже мине зовсім мало часу – і плями з’являться на тих же місцях. Пліснява – небезпечна для людини. Не варто її маскувати.

Типові причини капітального ремонту

Цікаво, та чи знали ви, що підлога голосно поскрипує саме біля дзеркал? Та і взагалі, якщо вона починає видавати гучні звуки, то настала пора ретельно оглянути весь настил. Зі 100% вірогідністю в результаті будуть знайдені щілини та роздуті дошки. Час замінити паркет, а ще краще утеплити та звукоізолювати підлогу, а може не варто обмежуватися лише цією ділянкою?

Капітальний ремонт роблять у випадку зносу покриттів та конструктивних елементів. Звісно, якщо справа лише у вигорілих шпалерах та фарбі, що розтріскалась, то, як варіант, можна обмежитись маломасштабними роботами. Якщо ж ремонт безнадійно застарів, є сенс скористатися послугами дизайнера від Капітель, щоб створити зручний та актуальний інтер’єр, який радуватиме око навіть через декілька років.

 

Дата публікації: 19.10.2021 img Поділитися