декор для стін

Замість картин – настінний декор з того, що є вдома

Прикрасити стіни можна не тільки картинами, а різними предметами, які є вас під рукою. Ми зібрали цікаві ідеї декору для стін. Трішки креативу - і ваша оселя буде, наче з обкладинки журналу!

Картини – це не єдине, чим можна прикрашати стіни. Якщо хочете цікаво оздобити стіни, використовуйте оригінальніший декор. Його не обов’язково купувати – можна зробити своїми руками з того, з того що маєте вдома. Ми підібрали кілька варіантів декору стін для вашого натхнення.

Ідея декору стін
Ідея декору стін. Фото Shutterstock

Настінний декор з тарілок

Настінні тарілки – класичний декор. Прикрасити стіни можна як сучасними, так і давні розписаними тарілками. Кожна тарілка може мати свій декоративний сенс, бути окремим елементом. Або є можна підібрати тарілки різного розміру та форми, але об’єднані однією тематикою чи темою. Це можуть бути тарілки, привезені з подорожей або куплені на блошиних ринках або з рук за оголошенням. Такий настінний декор чудово впишеться у різні стилі інтер’єру: східний, прованс, модерн і навіть хайтек. Правильно підібрані, вони будуть справляти враження, а ви будете милуватися ними роками, на бажання, змінюючи одні на інші.

Майже безоплатно: 30 крутих ідей декору для дому

Декоративні тарілки Marimekko
Декоративні тарілки Marimekko. Фото Марімекко

Книги як настінний декор

Для декору стін можна використати тверді палітурки книг або й навіть зошитів. Просто приклейте розгорнуту книгу до картону або тонкої дошки, щоб вона була стійкою. Така книжкова прикраса обов’язково здивує кожного гостя вдома.

Книги на стіні
Книги на стіні. Фото: bricobistro.com

Оздоблення стін природними матеріалами

До сухої гілки на стіні можна підвісити практично все, що завгодно: гірлянди, фотографії, новорічні або тематичні прикраси. Також гілка на стіні може виконувати функцію вішака для одягу. Гілки, з’єднані у формі драбини, можуть стати основою для різноманітного тематичного декору.

Ідея декору стін

Ідея декору стін. Фото donneinpink.it

Гербарій на стіні

Гербарій на стіні – декор, який легко зробити своїми руками. Підсушені квіти покладіть у книгу на два тижні, а потім вставте у рамку зі склом. Ви можете повісити одну велику раму або кілька менших картин залежно від розміру стіни і вашої ідеї розташування. Також висушені рослини можна пофарбувати аерозольною фарбою або покрити лагом із блиском. Такий зелений акцент додасть свіжості будь-якому інтер’єру.

Ідея декору стін
Ідея декору стін. Фото: Кінга Колари-Скомро

Піднос як настінний декор

Красиві підноси нічим не поступаються картинам. Причому їх дуже просто вішати на стіну, підв’язавши мотузкою за вушко. Це може бути таця з гравіюванням або прикрашена розписом – вони матимуть вигляд сучасного витвору мистецтва.

Ідея декору стін
Ідея декору стін. Фото: Brit+Co

Оздоблення стін тканиною

Шматки тканини з малюнком, зшиті у техніці печворк, старовинна хустка, натягнута на підрамник, або мереживна скатертина можуть стати чудовим рішенням для декору стіни. Чудовий декор – розписаний вручну шматок полотна або абстрактна композиція з добірних шматочків тканини. Варто пам’ятати, що кольори матеріалу повинні вписуватися в інтер’єр.

Ідея декору стін
Ідея декору стін. Фото Ikea

Декорування стін капелюшками

Стіна може стати місцем для демонстрації колекції головних уборів або аксесуарів. Капелюхи можна повісити на маленькі гачки. При правильному розташуванні вони не тільки заощадять необхідний простір в оселі, але і створять оригінальну і цікаву прикрасу.

Ідея декору стін
Ідея декору стін. Фото: apartamentherapy.com

Плетені тарілки

Плетені тарілки – чудовий декор. До того ж вони легенькі і не б’ються, тому для їх кріплення не обов’язково бити цвяхи або вкручувати у стіну саморізи. Можна придбати кольорові тарілки різних розмірів із різним плетивом та цікавими візерунками. Використовуйте щонайменше три тарілки різного розміру. Але чим більше, тим краще.

Ідея декору стін
Ідея декору стін. Фото: bricobistro.comРадимо також прочитати:

  • Дивовижний декор зі звичайної трилітрової банки і шнурка
  • Оригінальний декор для дому зі старих дерев’яних вікон

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook