Здоров'я та краса Народна медицина

Болить шлунок, крутять коліна – запасайтесь картоплею

Моєму шлунку подобається! А ще сік сирої картоплі дуже добре загоює всі рани. Спробуйте, результат вас здивує!


Колись давно я серйозно захворіла. Так болів шлунок, що нічого не допомагало. У мене виявили ​​виразку. Два місяці інтенсивно лікувалася. Лікарі сказали, що довіку доведеться сидіти на строгій дієті. Але моя бабуся мене заспокоїла: розповіла про те, як можна лікувати рани і шлунково-кишкові хвороби за допомогою сирої картоплі.

Треба натерти одну почищену картоплину, потім вичавити сік (виходить приблизно півсклянки) і випити натщесерце. Але я пила сік картоплі між їдою по 6 разів на день. Перше, що відчула, – перестав боліти шлунок, зникла печія. Минув приблизно рік, коли мене скерували на чергове обстеження. Тоді лікар сказав, що моя виразка зарубцювалася. Тепер регулярно п’ю сік картоплі для профілактики. Моєму шлунку подобається! А ще сік сирої картоплі дуже добре загоює всі рани.

Моя бабуся в лікувальних цілях також використовує паростки картоплі. Зриває, накладає у банку, заливає міцною грілкою і настоює два тижні під ліжком. Цією настоянкою розтирає коліна і замотує хусткою, щоб не боліли.

Марина ТАРАСЕКО, Сокальський р-н, Львівська обл.

Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я! Перш ніж застосовувати будь-які методи лікування, проконсультуйтеся з лікарем!

Дата публікації: 16.01.2020 img Поділитися