Здоров'я та краса Народна медицина

Болять ноги? Крутіть сідницями!

Виконання вправи нормалізує роботу статевих органів, покращує кровопостачання ніг (важливо, коли ноги мерзнуть, при артритах і артрозах), зменшує судоми в ногах.

Лікар народної медицини, доктор біологічних наук Юрій ПОПОВ розробив комплекс вправ для довголіття й омолодження, у тому числі для лікування та профілактики захворювань хребта і всього організму, нормалізації обміну речовин і схуднення до норми.

– Ця вправа є однією з головних у комплексі, – каже лікар. – Її виконання і нормалізує роботу статевих органів, покращує кровопостачання ніг (важливо, коли ноги мерзнуть, при артритах і артрозах), зменшує судоми в ногах, ефективно знижує ожиріння в поперековому поясі, сідницях і стегнах.

Лягти на спину, ноги випрямити і витягнути, руки витягнути в горизонтальній площині за головою, пальцями однієї руки обхопити великий палець другої. Напружити все тіло, трохи підняти сідниці над підлогою (бажано втягнути живіт), випрямитися, плавно й енергійно повернути всю нижню (від попереку) частину тіла вліво до упору, а потім (з силою, «з розгону») вправо до упору. І так кілька разів обертати то в один, то в другий бік. Бажано, щоб уся частина тіла вище від попереку не оберталася.

Дата публікації: 21.02.2017 img Поділитися