Відпочинок Сім'я

Африканський гороскоп – найточніший і найстаріший в світі

Африканська астрологія не має такої популярності в світі, як китайська чи східна. Африканські племена є одними з перших, хто почав звертатися за порадою до зірок, це робить африканський гороскоп одним з найбільш древніх і, ймовірно, найбільш точним.

Свій внесок в Африканську астрологію вніс народ Догона. Саме вони застосовували свій астрологічний метод, який до цих пір застосовується в усіх прогнозах в африканській астрології. Їх метод зазвичай спирався на природу: зірки на небі, пору року, день і час народження, фази Місяця. Також важливе значення мають Місячні дні, і важливу роль у Африканської астрології відводиться гніву богів.

Пропонуємо вам познайомитися з 12 знаками Африканського зодіаку і самим переконатися, наскільки вони точні.

БАТЬКО: з 4 січня по 3 лютого

Щасливий день: п’ятниця
Успішні місяці: з січня по травень
Елемент: повітря
Дерево: верба
Колір: зелений

Знак Батько асоціюється із сонцем і світлом. Люди цього знака є стабільними і чесними, які живуть в реальності. Вони дуже обережні, і користуються великою довірою у інших і до них часто звертаються за порадою.

Вони вміють підтримувати хороші ділові відносини, але при цьому часто забувають друзів. Вони щасливі, довговічні і успішні. Вони дуже старанно працюють. Вірять в свої сили і в свої рішення.

Любов:
Ті, хто народився під цим знаком, хочуть стабільних стосунків, які поступово поглиблюються. Вони постійно хочуть щось робити зі своїм партнером – починаючи від масажу і закінчуючи спільним життям, так само люблять подорожі зі своєю коханою людиною.

Люди цього знаку найчастіше є фундаментом в сім’ї. Допомога і підтримка партнерів завжди простежується. У них багато друзів, і всі вони однаково цінні.

Робота:
Їм потрібен високий соціальний і професійний статус. Завжди отримують те, що шукають. Потрібно багато зусиль, щоб висловити і довести свої проекти команді. Важливим є те, що люди цього знака, точно відчувають свої здібності та якості.

Здоров’я:
Люди, народжені під цим знаком повинні займатися спортом, щоб позбутися від стресу. Їх найбільш підходящі види спорту, такі як теніс і плавання. Для них також є корисними вправи, які включають в себе глибоке дихання, а також заняття йогою.

МАТИ: з 4 лютого по 5 березня

Щасливий день: середа
Успішні місяці: лютий і червень
Елемент: повітря
Дерево: кокос
Колір: сірий і синій

Знак Мати асоціюється з місяцем, з ілюзією ночі, з дослідженням підсвідомості. Це люди спокійні, красиві, і як правило сильні і добрі. Багато з них мають гарне почуття гумору. Вони популярні серед своїх друзів, і при цьому вміють слухати. Малознайомі люди не завжди їх розуміють і сприймають. В основному люди цього знака воліють слухати інших, ніж говорити про себе.

Любов:
В любові часто їх обманюють, але і вони не завжди чесні. Їм подобаються в стосунках різні незвичайні елементи. Вони можуть влаштовувати вульгарні еротичні зустрічі і все, що може зробити їх стосунки більш цікавими.

Для них не так важливо мати стосунки з однією людиною, вони вважають, що не варто витрачати час на одного, коли навколо так багато цікавого.

Робота:
На роботі вони постійно зайняті, тому іноді їм часто доводиться думати про речі, які їх їм потрібно виконати. Навіть у вільний час вони можуть думати про роботу, для того, щоб більш функціонально все вирішити. Вони можуть змінювати роботу кілька разів. Можуть навіть різко змінити напрямок в кар’єрі. Це люди, які завжди дають хороші поради.

Здоров’я:
Народжені в цьому знаку люди повинні їсти здорову і легку їжу і утримуватися від спокуси солодкого. Ви повинні бути обережними з кістками і легенями. Це найбільш вразливі місця і найчастіше схильні до захворювань. Так як вони не великі любителі спорту, їм потрібно частіше виходити на свіже повітря.

СІМ’Я: з 6 березня до 4 квітня

Щасливий день: вівторок
Успішні місяці: з квітня по липень
Елемент: земля
Дерево: пальма
Колір: рубіновий

Знак Сім’ї пов’язаний з символом кола з крапкою посередині, тобто спільності і солідарності між людьми, які в крові пов’язані між собою, або просто означає, близьких друзів.

Ті, хто народився в цьому знаку теплі і уважні люди, які іноді забувають про себе, тому що вони більше стурбовані тим, як допомогти іншим. Часто беруть участь в благодійних та гуманітарних акціях, які допомагають людям цього знака відволіктися від рутинного повсякденного життя.

Любов:
Друзі, родина і діти є найбільш важливими для тих, хто народився в цьому знаку. Щоб бути щасливим, вони повинні бути оточені тими, хто їх любить. Партнер повинен прийняти їх спосіб життя.

Вони знають, як продемонструвати свою чарівність і обдурити когось, але часто зазнають невдачі при спробі зробити це. Цим людям ніколи не буває нудно, тому що для них завжди є щось нове, щоб відкрити для себе нові ідеї.

Робота:
Найкраще їм працювати в сфері освіти. Вони завжди хочуть поділитися своїми знаннями з іншими. Вони чутливі і вміють слухати інших. Те, що вони почують від інших, знають, як перетворити на якусь подобу мистецтва. Багатство емоцій допомагає розвинути свій потенціал для творчості.

Здоров’я:
Займатися йогою і бойовими мистецтвами. Їм потрібно розслаблятися і піклуватися про себе за допомогою масажу з ефірними маслами і більше часу проводити в тиші.

СИН: з 4 квітня по 5 травня

Щасливий день: субота
Успішні місяці: з квітня по серпень
Елемент: земля
Дерево: акація
Колір: зелений

Ті, хто народився під знаком Сина, це люди, на яких інші завжди можуть розраховувати. Вони вірні і завжди виконують свої обіцянки. Організовані і енергійні, повністю присвячені подіям, іноді за рахунок їх власного здоров’я. Дуже корисно бути в оточенні таких мудрих і мирних людей і прислухатися до їхніх порад.

Вони люблять і хочуть бути в компанії. Але ці люди, хто народився в цьому знаку повинні навчитися говорити «ні» іншим, щоб не відчувати себе втомленим без будь-якої причини.

Любов:
Члени цього знака шукають справжню любов. Вони хочуть, щоб сильні, пристрасні стосунки з партнером, стали коханням усього життя. Але іноді саме ці вимоги можуть бути причиною для розставань.

Вони часто думають, що вони перебірливі. Вони залучають партнера почуттям відданості і уяви. У них ліберальна любов, і вони готові зробити все, що необхідно партнеру. Одна з найважливіших речей для них це з’єднання стосунків.

Робота:
Час від часу на роботі у них виникають проблеми. Часто змінюють роботу, тому що не знаходять спільної мови зі своїм начальником. Більше домагаються успіху, якщо вони працюють в парі зі своїм колегою над одним проектом.

Здоров’я:
Вони люблять всі види спорту: їзда на велосипеді, туризм, гірський туризм, активний відпочинок. Але, так як вони досить активні, їм не слід випускати з уваги необхідний їм сон.

ДОЧКА: з 5 травня по 4 червня

Щасливий день: неділя
Успішні місяці: травень і вересень
Елемент: вогонь
Дерево: яблуня
Колір: Коричневий

Знак Дочки асоціюється з символом зірки з п’ятьма спицями. Вони щедрі і оптимістичні, але часто переживають про непотрібні речі. Це нікуди не веде, а іноді і руйнує їх життя. Вони повинні бачити світлу сторону речей і навчитися довіряти іншим. Їх найбільшою перевагою є їх яскравий, веселий дух. Їх радість дає їм можливість оточувати себе гарними друзями.

Любов:
Вони дуже сильні і пристрасні в коханні. Їх девіз «Все, або нічого»; в один момент, вони можуть піти, і несподівано повернутися до свого партнера. У них є ідеал, якою має бути любов і тому можуть зруйнувати багато сердець, хоча за своєю природою вони не хочуть завдавати кому-небудь біль в любові.

Вони дуже розбірливі, тому що завжди слухають своє серце. Вони потребують сильної пристрасті, і головне нових відчуттів.

Робота:
На роботі, друзями є ті, хто дає їм ідеї та допомогу. Вони сповнені інновацій та ентузіазму, але їм завжди не вистачає витривалості. Найкраще підходять професії пов’язані з комунікаціями і зв’язками з громадськістю. Їх талант проявляється на роботі під тиском.

Здоров’я:
Найбільш корисні для них командні види спорту. Слід звертати особливу увагу на розтягнення м’язів і кровообіг. Риба і морепродукти корисні для шкіри і нервової системи.

ДЯДЬКО: з 5 червня по 4 липня

Щасливий день: Понеділок
Успішні місяці: червень і жовтень
Елемент: вода
Дерево: тополя
Колір: жовтий

Знак Дядько символізує силу і владу, які проявляються найкраще у людей, які народилися в цей період. Ці люди трохи вперті і тому їх часто дуже важко в чомусь переконати. Вони завжди виглядають авторитетно, що часто може здатися, що вони не доступні. Але при цьому, ці люди мають дуже хороше почуття гумору, навіть по відношенню до себе можуть дозволити іронію.

Як правило, люди цього знака стають лідерами. Близькі повинні бути терпимими і розуміти, що ці люди не завжди думають так, як вони.

Любов:
В любові постійні злети і падіння. Так як вони рідко йдуть на компроміси, їм важко знайти підходящого партнера. Але коли вони вирішують почати стосунки, то, як правило, це на тривалий період часу. Вони постійно перебувають в оточенні людей, які захоплюються ними. Найголовніше, не можна намагатися змінити цих людей, краще прийняти їх як є.

Робота:
Коли справа доходить до обов’язків, то вони завжди відчувають, що беруть відповідальність за всіх, і тому часто виникають конфлікти з колегами. Вони повинні навчитися бути незалежними. Їх енергія повинна бути спрямована на особисті проблеми в кар’єрі, замість того, щоб намагатися справити враження на інших.

Здоров’я:
Ці люди мають величезний потенціал енергії. Тому вони повинні займатися таким спортом як біг, який допоможеь їм витрачати їх зайву енергію, їзда на велосипеді, стрибки і теніс так само дуже корисні.

ВІДЬМА: з 5 липня по 4 серпня

Щасливий день: вівторок
Успішні місяці: липень і листопад
Елемент: вогонь
Дерево: кедр
Колір: помаранчевий

Знак Відьма не означає нічого страшного чи небезпечного. Цей персонаж насправді пов’язаний з рівностороннім трикутником і символізує престиж і захоплення. Люди цього знаку люблять точні цифри.

Вони дуже далекоглядні і завжди розраховують на свої сили. Вони щедрі, але нетерплячі. Не зациклюються на минулому. Вони мають дуже сильну інтуїцію і дар передбачення. Їм легко зрозуміти, про що думають інші.

Любов:
На таких людей часто звертають увагу оточуючі. Вони завжди викликають інтерес у протилежної статі і у друзів. З партнерами розвиваються сильні і інтенсивні стосунки на основі партнерства і незвичайної фізичної близькості. Вони, як правило, закохуються з першого погляду. Але так само вони люблять часто міняти партнерів.

Робота:
У роботі вони амбітні і володіють особливим чуттям щодо роботи. Вони приносять хороші вигоди на роботі в невеликих компаніях, проектах, які їм подобаються. Так як вони завжди відчувають, чи буде прибутковим той чи інший проект, їм походить більше індивідуальна діяльність, яка як правило приносить хороші результати.

Здоров’я:
Хоча представники цього знака елегантні й гарні, їм потрібно постійно стежити за своїм здоров’ям, щоб залишатися у формі. Зі спорту їм найбільше підходить плавання і звичайний туризм.

ЛЕВ: з 5 серпня – 3 вересня

Щасливий день: середа
Успішні місяці: серпень і грудень
Елемент: земля
Дерево: дуб
Колір: чорний

Знак Лева асоціюється з молодим, енергійним левом і щасливою людиною, яка любить життя. Вони мають позитивне ставлення до різних ситуацій і здатні швидко прощати тих, хто заподіяв їм біль.

Ті, хто народився в цьому знаку, дивляться на речі відкритими очима, і на біле кажуть – біле, а на чорне – чорне, але це не завжди подобається оточуючим. Вони мають шосте відчуття і високо розвинений інстинкт. Вони не хочуть рутини і часто змінюють своє робоче місце, будинок або партнера, після того як досягли свого і виконали певне завдання.

Любов:
Їх любовне життя повне змін. Вони можуть дозволити далеку поїздку заради любові, а й суперечки є частиною їх зв’язків. Проте, представники цього знака об’єктивно дивляться на свої стосунки із партнером.

Коли до них приходить любов, їх розум і серце б’ється виважено і розсудливо, без всяких видумок.

Робота:
Ці люди швидко втомлюються від роботи. Часто змінюють роботу. Вони не повинні довіряти своїй власній інтуїції. Ті, хто народився в цьому знаку – не бояться ризикувати. Найбільш підходяща професія – та яка буде стимулювати їх творчий потенціал.

Здоров’я:
Цим людям корисна будь-яка фізична активність, навіть якщо це просто спорт на пляжі. Вони в основному часто роблять різні вправи. Їм потрібно знати, як отримати максимальну віддачу від кожної вправи.

АНТИЛОПА: з 4 вересня по 3 жовтня

Щасливий день: п’ятниця
Успішні місяці: вересень та січен
Елемент: повітря
Дерево: клен
Колір: блідо-рожевий

Цей знак зв’язується – це виняткова стабільність і суміш дисбалансу. Це подвійний знак з двома окремими острівцями; страх і надія, відліт і повернення. Антилопи знаходяться в двох різних світах. Ті, хто народився в цьому знаку пристрасні, вміють любити, висувають чіткі вимоги і приймають тверді рішення.

Все, чого вони хочуть, вони хочуть отримати негайно. Вони повинні навчитися більш спокійно думати і зважати на думку оточуючих.

Любов:
Вони вважають,що краще мало близьких друзів, ніж багато звичайних приятелів. Те ж саме відноситься і до їхніх партнерів. Вони завжди хочуть сильних і інтенсивних стосунків. Вони завжди знаходять партнерів, які їм підходять за їхніми вимогами, тільки з ними вони відчувають необхідну для них свободу.

Партнер повинен поважати їх таємничу сторону. Друзі, батьки і родина дуже важливі для таких людей.

Робота:
Часто працюють під тиском, але в деякій мірі постійно обмежені в роботі. Творча робота або хобі омолоджує їхнє повсякденне життя. Дуже добре розпоряджаються фінансовими засобами і можуть добре орієнтуватися на фондовому ринку.

Здоров’я:
Люди цього знака постійно страждають від сильної втоми, так як витрачають занадто багато енергії. Їм необхідно побільше спати і мати належний сніданок, щоб постійно заряджатися енергією. У них часті перепади настрою.

СЛОН: з 4 жовтня по 3 листопада

Щасливий день: п’ятниця
Успішні місяці: жовтень та лютий
Елемент: вода
Дерево: модрина
Колір: білий

Знак Слон символізує і демонструє мудрість предків. Вони теплі і уважні люди. Вони емоційні, завжди думають, перш ніж почати діяти. Такі люди часто змінюють свою думку. Вранці вони думають одне, а до вечора у них може кардинально змінитися думка. Їх настрій змінюється в міру зміни часу.

Вони дуже добре розуміють інших людей. Їх великою перевагою є те, що вони легко адаптуються. Вони інстинктивно відчувають, як оточуючі роблять позитивний вплив на них.

Любов:
Вони щасливі тільки тоді, коли перебувають в любові. Вони знають собі ціну. Як би вони не були зайняті різними справами, вони ніколи не забувають, що їх чекають вдома. Ніжні і романтичні, люблять подорожувати.

Робота:
У цих людей є творчі здібності, уява, інтуїція, мальовничі навички, які необхідні, щоб висловити свою красу. Їм дуже корисно працювати з дітьми.

Здоров’я:
Вони мають необмежену енергію, тому часто займають перші місця в спорті. Це корисно для їх здоров’я, але їм потрібно більше прислухатися до свого власного тіла. Їм потрібно більше спати.

ТІТКА: з 4 листопада по 3 грудня

Щасливий день: субота
Успішні місяці: з листопада по березень
Елемент: вогонь

Дерево: евкаліпт
Колір: бежевий

Тітка знак асоціюється з дерев’яною палицею, а це значить, природний авторитет. Ті, хто народився під цим знаком щедрі і простодушні. Завжди є позитивними, з заспокійливою ​​енергією, що як правило привертає до себе багатьох людей. Щасливі і інтуїтивні, ці люди постійно покращують своє матеріальний і духовний стан. Бачать хороше в інших, і тому з ними легко спілкуватися. Вони добре розуміють, що для них добре, а що погано.

Любов:
З цими людьми завжди цікаво. Вони хочуть стабільних і пристрасних стосунків. Такі люди зазвичай дуже відповідальні. Для них важливий хороший сеkс, любов і турбота, щоб бути повністю щасливим.

Робота:
Не завжди знають, яка робота їм потрібна, тому часто знаходяться в пошуках. Їх здатність швидко і легко адаптуватися допомагає їм адаптуватися до будь-якої ситуації. Тільки так вони можуть розвиватися.

Здоров’я:
Люди цього знака мають відмінне здоров’я. Вони часто займаються спортом на відкритому повітрі.

ДОСТАТОК: з 4 грудня по 3 січня

Щасливий день: вівторок
Успішні місяці: з грудня по квітень
Елемент: вода
Дерево: туя
Колір: золотий

Цей знак асоціюється з водоспадом, який є чудовою нагодою для багатства і достатку в кожному сегменті життя. Ті, хто народився в цьому знаку – щасливі і легко проживають своє життя, але іноді не думають про інших.

Вони дуже перебірливі у виборі кола свого спілкування. В основному вони довіряють своїй інтуїції.

Любов:
Часто не можуть визначиться, що їм потрібно від любовних стосунків. Якщо вони мають партнера, то він повинен повністю відповідати їх критеріям. Вони не повинні бути примітивними і обмеженими.

Люблять розкіш і несподівані сюрпризи. Партнер повинен завжди боротися, щоб зберегти їх стосунки.

Робота:
На роботі завжди можуть покладатися на удачу. Вони повинні покращувати свої навички та отримувати більше досвіду. Вони не повинні змішувати любов і роботу.

Здоров’я:
Їм потрібні більш часті перерви, щоб продовжувати свою роботу. Таким людям підходять індивідуальні види спорту, які допомагають зосередитися, такі як гольф або верхова їзда. Їм необхідно більше дбати про себе.

Джерело

Дата публікації: 05.10.2021 img Поділитися