Відпочинок Культура

5 найцікавіших серіалів жовтня 2021

Серед найяскравіших жовтневих прем’єр — серіали із зірковим складом: це чорна комедія з Кейт Бекінсейл, драма «Прибиральниця» з Маргарет Квеллі й «Ломка» з Майклом Кітоном.

«Засуджена»

Головна героїня серіалу «Засуджена» — колись зіркова журналістка Бет (її грає Кейт Бекінсейл). Прагнучи відродити колишню славу й повернути собі репутацію, дівчина береться висвітлювати гучну справу. Вона пов’язане з темношкірою засудженою Тоні, яку звинувачують у вбивстві чоловіка, — але Бет не вірить, що дівчина винна, і вирішує допомогти їй звільнитися. Далі нас чекають тисяча й одна сміховинна халепа, у яку потрапить героїня Бекінсейл. Автор серіалу — комік Ребека Аддельман.

«Прибиральниця. Історія матері-одиначки»

Яскрава дебютантка Маргарет Квеллі, про яку світ дізнався після фільму «Одного разу в Голлівуді» Квентіна Тарантіно, знялася в головній ролі в новому серіалі «Прибиральниця: Історія матері-одиначки». Вона грає молоду матір, яка працює прибиральницею, щоб забезпечувати свою маленьку дитину. Партнеркою Маргарет на зніманні стала її мати, актриса Енді Макдавелл, — на екрані вона також утілила образ матері героїні Квеллі. В основі серіалу — мемуари Стефані Ленд «Прибиральниця. Історія матері-одиначки, що вирвалася з бідності».

«Ломка»

Hulu випускають серіал, що розповість усю правду про фармацевтичні компанії. В основі сюжету — книга Бетт Мейсі «Ломка: дилери, лікарі й фармацевтичні компанії, що узалежнили Америку». Серіал розповідає історії опіоїдної епідемії в США, що сталася в 1990-ті, з погляду лікарів, пацієнтів і фармацевтичних компаній. У головній ролі — Майкл Кітон, а першу серію зняв сам Баррі Левінсон, у доробку якого «Людина дощу», «Аналізуй те» і «Донні Браско».

«Я знаю, що ви зробили минулого літа»

Культовий фільм 1997 року «Я знаю, що ви зробили минулого літа», який започаткував цілу серію молодіжних слешерів, дістав продовження у вигляді серіалу. Його випускає студія Amazon Prime Video, а в основі серіалу, як і старого фільму, — однойменний роман Лоїса Дункана 1973 року. Синопсис каже, що «групу підлітків переслідує вбивця — за рік після смертельного нещасного випадку на їхньому випускному вечорі». Серіал виходить за два тижні до Гелловіна — тож ми знаємо, що дивитимемося цього вечора. Пілотний випуск зняв Джеймс Ван — продюсер і режисер, який працював над «Пилою».

«Навколо світу за 80 днів»

«Навколо світу за 80 днів» Жуля Верна — мабуть, один з найвідоміших пригодницьких романів в історії, який і через понад 150 років після написання слугує джерелом натхнення для багатьох режисерів. У жовтні нас чекає прем’єра британського мінісеріалу за мотивами книги, головну роль у якому грає Девід Теннант. Саме він з’явиться в ролі Філеаса Фогга, який вирушить у навколосвітню подорож, щоб підтвердити: це можна зробити за 80 днів.

Джерело

5 фільмів Федеріко Фелліні, які варто подивитися кожному

Дата публікації: 29.09.2021 img Поділитися