Для цього потрібно просто пригостити домашнього захисника різними солодкими ласощами. Якщо цього не зробити, він може образитися й перестане захищати цей дім, а це тягне за собою постійні проблеми та негаразди, як з домашніми предметами, так й мешканцями дому.
Домовики є охоронцями Родового духу чи духу Предків. Зневажливе ставлення до них може призвести до втрати зв’язку зі своїм «Родовим Древом».
Що треба робити
Люди в цей день веселяться та пригощають домовика його улюбленими смаколиками. Вся рідня збирається за одним столом, жартують та розказують смішні оповіді за участю домовика. Частують домашнього ласуна солодкою пшеничною чи вівсяною кашею. Ставлять блюдце з медом, варенням, печивом чи цукерками та наливають йому трішки домашнього молочка. Залишають все на кухонному столі, якомога далі від домашніх тварин та дітей. На ранок, що залишилося віддають пташкам, щоб вберегти родину та дім від проблем.
Пригощають домовиків зазначеною кашею два рази на рік: 28 січня й 28 липня, а печиво й цукерки залишають їм в перших числах місяця упродовж року, а ще на свята.
Як подружитиися з Домовиком
Вони люблять та захищають оселі де мешкають. Їм подобається, щоб там було завжди чисто й прибрано, а ще коли в сім’ї панує гармонія в стосунках один з одним. Його завдання дбати та очищати від поганої енергетики оселю.
Звертаються до Домовика голосно й з повагою називаючи його хазяїном чи дідусем.