6 чоловічих прохань, на які не варто погоджуватися:
1. Він наполягає на дитині
Іноді чоловіки поспішають стати батьками та вимагають від дівчини спадкоємця. Це здається дуже милим і демонструє готовність партнера до сімейного та батьківського життя. Щоправда, лише теоретично. Як буде на практиці ніхто не знає. Стосунки можуть не скластися, а відповідальність за дитину в основному лежатиме на матері. Добре, якщо батько допомагатиме фінансово і бачитиметься з сином чи донькою.
Тому краще в цьому питанні не поспішати і народжувати тоді, коли відчуватимете впевненість, сили та своє бажання теж, а не тільки чоловіче. Буває й по-іншому: чоловіки не хочуть дітей та тягнуть час, позбавляючи жінку можливості стати мамою. Тут потрібно домовлятися, щоб розуміти, що на вас чекає з цим партнером далі.
2. Він хоче, щоб ви змінили зовнішність
Ви познайомилися, почали зустрічатись і все йшло добре. І раптом чоловік починає критикувати вашу зовнішність: і зачіску б поміняти, і вагу набрати/скинути, і збільшити губи, і в іншому одязі ходити. Але ж це не ви! Закохався він у таку, яка ви є, а тепер хоче бачити поряд з собою іншу людину. Якщо вам некомфортні експерименти із зовнішністю, на які вас підштовхує партнер, не ведіться на них. Спробуйте тільки те, що хотіли б змінити в собі самі і впевнені у цьому.
3. Він просить, щоб ви сиділи вдома
Поки одні дівчата мріють зустріти того, хто їх забезпечуватиме, іншим важливо самореалізовуватись. Своє бажання закрити жінку вдома чоловіки мотивують тим, що хочуть частіше бачити її поруч із собою і щоб вона мала більше часу займатися побутом. Ось і просять піти з роботи. Крім того, вони можуть ревнувати свою партнерку до її колег чоловічої статі, навіть якщо не зізнаються в цьому.
Якщо “золота клітка” це не для вас, не погоджуйтесь на вмовляння. У ролі домогосподарки ви почуватиметеся нещасливою. Про кар’єру можна буде забути. Натомість ви перетворитеся на служницю, яка виконує всі забаганки чоловіка.
4. Він обмежує ваше спілкування з друзями та рідними
Буває, що чоловіків дратують подруги жінки, її мама чи рідні, з якими, на їхню думку, вона дуже часто бачиться та спілкується. Починаються прохання рідше бігати в гості або щоб вони приходили до неї. Докази бувають абстрактними. Так чи інакше, не варто нехтувати сім’єю та друзями лише тому, що вашому чоловікові це не подобається. Стосунки можуть закінчитися і першими, до кого ви підете за підтримкою, це ваші близькі та друзі.
5. Він тисне на жалість та співчуття
Звичайно, бувають моменти, коли чоловіка потрібно морально підтримати, надати йому допомогу та увійти до становища. Але якщо у нього всі вічно винні, нічого не виходить і він звик скаржитися і скиглити, варто задуматися. Чи готові ви постійно виступати в ролі жилетки і брати на себе подвійну відповідальність? Якщо ні, краще не дозволяти чоловікові перекладати на вас усі проблеми.
6. Він хоче контролювати ваші витрати
Іноді чоловік так хоче бути главою сім’ї, що перегинає палицю і хоче знати, скільки і куди ви витрачаєте. Вимагає показувати йому чеки та виписку з банківської картки, а заразом відчитує за зайві витрати. Гроші видає мало не під розписку. Нічого спільного із турботою, раціональністю і навіть жадібністю це не має. Це елементарне бажання все контролювати. Ви маєте право витрачати свої гроші так, як вважаєте за потрібне і правильне. Інакше одного разу потрапите у залежність до чоловіка, який не зробить вас ні багатшою, ні щасливою.